fbpx

Tucana Evleri Bursa Nilüfer Bademli Konut Projesi Fiyatları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Temura İnşaat güvencesiyle Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Bademli bölgesinde 18 bin metrekare alan üzerinde yükselen Tucana Evleri Projesi kapsamında 34 dairenin satışı gerçekleştirilecek. Lüks dairelerin satış fiyatları 950 bin TL ile 1 milyon 220 bin TL arasında değişiyor.

Tucana Evleri Projesi Özellikleri

Mudanya’nın en değerli bölgelerinden Bademli bölgesinde konumlandırılan Tucana Evleri Projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlar 3+1 ve 4+1 tipinde. Büyüklükleri 155 metrekare ile 180 metrekare arasında değişen konutların genel özellikleri şu şekilde:

  • Yüzme havuzu,
  • Oyun parkı,
  • Sauna,
  • Güvenlik,
  • Kamera,
  • Kamelya,

Proje toplamda 18 bin metrekare alan üzerine inşa edilmiş olsa da sadece 3 dönümü konutlara ayrılmış. Geriye kalan 15 dönümlük alanın tamamı peyzaj çalışması yapılmış yeşil alandan oluşmakta. Bolca sosyal imkanı da bulunan proje kapsamında satışa çıkarılan konutların yatırımcısına tahminen 4 bin TL kira geliri kazandıracağı düşünülüyor.

Tucana Evleri Projesi Fiyat Listesi

Satışa çıkarılan konutların fiyatlarıyla ilgili açıklama yapan Temura İnşaat’ın bildirisi şu şekildedir:

  • Büyüklüğü 155 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 3+1 daireler 950 bin TL’den,
  • Büyüklüğü 180 metrekare olan 4+1 daireler 1 milyon 220 bin TL’den satışa sunulacaktır.

Tüketicilerin modüler yapı teknolojisiyle bezenmiş daireleri istediği şekilde yenilemesi ve oda sayısının arttırılması gibi taleplerde bulunması mümkündür.

Tucana Evleri Projesi Ödeme Seçenekleri

Tucana Evleri Projesi kapsamında sıfır faiz imkanı bulunmamaktadır. Fakat konutlar banka kredisi çekmeye uygundur. Bu kapsamda konut satın almaya karar veren tüketicilerin inşaat şirketiyle iletişime geçtikten sonra düşük faizli konut kredisi kullanma imkanı bulunmaktadır.

Tucana Evleri Projesi Satış

Tucana evleri projesi kapsamında satışa sunulan konutların özellikleriyle ilgili bilgi edinmek, ödeme seçenekleri hakkında soru sormak ve satış işlemlerine başlamak gibi konular için satış ofisiyle irtibat kurulması gerekmektedir. Proje ve örnek daire resimlerine ulaşmak isteyen tüketicilerin aşağıda yer alan proje web sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir.

tucana evleri bademli konut projesi
tucana evleri bursa nilufer bademli konut projesi fiyatlari

Firma adı: Temura İnşaat

İnternet sitesi: tucana.com.tr

Telefon: 0533 323 21 30

Proje Mevkii: Bursa Yolu Caddesi, Hasköy Mahallesi, Emine Örnek Koleji Altı, Mudanya, Bursa.

Teslim Tarihi: Hemen teslim.

Konut Sayısı: 34

Sitemizde gerek diğer iller ve gerekse de Bursa Konut Projeleri ile ilgili bir çok farklı projeyi de buradan bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku