fbpx

Toyota Finans Sıfır Faizli Araç Kampanyaları (Faizsiz Kredi)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Taşıt kredisi faiz oranlarının giderek artması ve bankalar tarafından sağlanan kredilerin araç fiyatının tamamını kapsamaması tüketicileri otomobil üreticilerinin kendi finans kuruluşlarından yararlanmaya teşvik etmektedir. Bu kapsamda kendi finans kuruluşuna sahip otomobil üreticileri arasında Toyota’da bulunur. 

Toyota Finans adıyla hizmet veren kuruluş, Toyota’nın ürettiği araçların satın alınacak olması halinde belirli dönemlerde faizsiz araç kredileri sunmaktadır. Toyota Finans’ı diğer finans kuruluşlarından ayıran en önemli özellik sık sık kampanyalar listesini güncellemesi ve neredeyse her 3 ayda 1 farklı araç için faizsiz kredi kampanyası oluşturmasıdır. Örneğin geçtiğimiz Ağustos ayında Corolla marka araç satın alacak tüketiciler faizsiz kredi imkanından yararlanabiliyorken Kasım ayı içerisinde araç satın alacaklar 0 faizle Hilux marka otomobil sahibi olabiliyor.

Toyota Finans

Toyota Finans, düşük faiz oranlarıyla Toyota marka otomobil alacak tüketicilere kredi sağlamaktadır. Çok kısa süre içerisinde cazip ödeme seçenekleriyle kullanılabilen Toyota kredileri, % 1,48 faiz oranıyla tahsis edilebilmektedir. Fakat sık sık faizsiz otomobil kredisi kampanyası düzenleyen Toyota Finans, finansman sağlamak konusunda yetkili her bayi ile tüketicilerin kullanımına açıktır.

Toyota Hilux Sıfır Faizli Araç Kredisi

8 renk seçeneğiyle 50 yılı aşkın süredir satışına devam edilen Hilux, Toyota’nın simge haline gelen otomobillerinden birisidir. Oldukça dayanıklı ve güçlü olan bu pick-up, teknoloji harikası off-road özellikleriyle macera sever kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Toyota Finans’ın Kasım ayı faizsiz kredi fırsatına konu olan bu otomobilin liste fiyatı 82.400 ile 142.500 TL arasında değişiyor. Aracın metalik ya da sedefli metalik renklere sahip bir şekilde teslim edilmesini isteyen tüketiciler kredilerine ek olarak 950 TL’lik ödeme yapma imkanına da sahip.

Toyota Finans Sıfır Faizli Kredi Başvurusu

Toyota Finans tarafından sağlanan sıfır faizli kredilere başvuru iletmek isteyen tüketicilerin finansman sağlamak konusunda yetkili bir bayi ile iletişime geçmesi gerekir. Bayilerdeki satış personelleri satın alınacak araç ve renk özellikleriyle ilgili direktifleri dikkate aldıktan sonra kredi sorgulaması yapacak ve çok kısa bir süre içerisinde söz konusu araç için finansman sağlanıp sağlanamayacağı belli olacaktır. Finansman sağlanabilecek durumda olan tüketiciler hemen bayi içerisinde ödeme planını görebilir, imzalayabilir ve kredilendirmiş aracına çok kısa bir süre içerisinde sahip olabilir.

Finansman başvurusu olumlu sonuçlanmayan tüketiciler ise gelir belgesi, teminat vb. yöntemlere başvurarak kredi alma ihtimalini yükseltebilir.

toyota faizsiz kredi
toyota finans sifir faizli arac kampanyalari faizsiz kredi

Toyota Finans Faizsiz Kredi Kampanyaları

Anlaşılabileceği gibi Toyota Finans, dönemsel olarak çeşitli kredi kampanyaları yapmakta ve bu doğrultuda bazı araçlar için çekilecek kredilerin faizsiz kullanımına imkan vermektedir. Dolayısıyla faizsiz kredi kullanarak farklı Toyota marka otomobillerden birisini satın almak isteyen tüketicilerin Toyota Finans’ın kampanya sayfasını takip etmesinde ve son güncellemelerden haberdar olmasında fayda var. Ek olarak bazı bayilere düzenlenecek kredi kampanyaları hakkında önceden bilgilendirme yapıldığının ve galeriler aracılığıyla ileride düzenlenecek kredi kampanyaları hakkında bilgi edinilebileceğinin de farkında olmakta yarar var.

  • Hilux modelinde 34 bin TL 12 ay vadeli,
  • Corolla modelinde 34 bin TL 12 ay vadeli kredi şeklinde finansman desteği verilmektedir.

Sitemiz üzerinden Toyota Sıfır Faizli Araç Kampanyaları konusunda daha fazla bilgilere ulaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. Murat Kasal diyor

    Yorumsuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku