fbpx

Topkapı Evleri Sur Yapı İstanbul Konut Projesi (Faizsiz Ödeme)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İnşaat sektörünün öncü firmalarından Sur Yapı’nın imzasıyla Topkapı’da toplamda 57 bin 400 metrekare alan üzerine inşa edilen Topkapı Evleri projesiyle büyüklükleri 63 ile 249 metrekare arasında değişen 224 dairenin satışı gerçekleştiriliyor.

Söz konusu projenin 10 bin metrekarelik kısmı tamamen ticari işletmelere ayrılmış durumda ve bu sayede Topkapı Evleri Projesi’nde girişimciler için de çeşitli fırsatlar mevcut.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı tipte daire satışı gerçekleştiren Sur Yapı, satın alınmak istenen ev için çeşitli ödeme planları ve faizsiz konut kredisi avantajı da sağlıyor.

Topkapı Evleri Daire Fiyatları

Sur Yapı imzasıyla inşa edilen Topkapı Evleri’ne ilişkin açıklanan resmi fiyat listesi şu şekildedir:

  • 1+1 daireler için 448 bin TL’den başlayan fiyatlar,
  • 2+1 daireler için 709 bin TL’den başlayan fiyatlar,
  • 3+1 daireler için 1 milyon 46 bin TL’den başlayan fiyatlar,
  • 4+1 daireler için 1 milyon 824 bin TL’den başlayan fiyatlar.

Ön satış usulüyle gerçekleştirilecek olan konut satışlarında indirimli fiyat avantajlarından yararlanmak isteyen tüketicilerin konut teslimatlarının gerçekleştirileceği tarihe kadar satış işlemlerini tamamlamış olması gerekiyor. Sur Yapı tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ise konut teslimleri 2019 yılının Aralık ayında yapılmaya başlayacak.

Topkapı Evleri Sıfır Faizli Kredi ve Ödeme Seçenekleri

Sur Yapı’nın kendi bünyesinde sürdürdüğü finans faaliyetleri sayesinde konut satın almak isteyen tüketiciler faizsiz konut kredisi kullanma imkanına sahip.

60 ay vadeyle peşinatsız ve faizsiz kullanılabilecek krediye ek olarak daha uzun vade ve daha düşük taksit tutarlarıyla ödeme yapmak isteyen tüketicilerin de % 0,45 faiz oranıyla sunulan konut kredisine başvurması mümkün.

Topkapı Evleri’nde gerçekleştirilecek ilk 50 satış için de konut bedelinin % 25’i kadar net indirim yapılacak. Bu indirimden yararlanmak isteyen tüketicilerin % 75’lik konut değerini peşin ödemesi gerekiyor.

sur yapi topkapi evleri fiyati
sur yapi topkapi evleri fiyati ve taksitleri ne kadar

Topkapı Evleri Nerede ve Satış Nereden Yapılıyor

Süs havuzu, yeşil alan, çocuk parkı ve dinlenme tesisleri gibi sosyal imkanların var olduğu Topkapı Evleri projesiyle konut sahibi olmak isteyen tüketiciler proje resimlerine ulaşmak için topkapievleri.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir. Satış prosedürleri ve ayrıntılı bilgi için ise 444 5 787 numaralı satış ofisiyle de temas kurmak mümkün.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümü ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku