fbpx

Tempo City Faizsiz Konut Projesi Kağıthane İstanbul

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Kağıthane’nin en merkezi bölgelerinden Axis AVM çevresine inşa edilen Tempo City Konut Projesi, Sur Yapı kalitesiyle tüketicilerin kullanımına sunulmuş durumda.Yaklaşık 8 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Tempo City Projesi kapsamında daire satın almak isteyen tüketiciler tamamen kendi tercihlerine bağlı olarak faizsiz konut projesi olarak değerlendirebilir ya da çok düşük faiz oranlarıyla konut sahibi olma imkanına sahip.

1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 farklı tipte tüketicilere sunulan dairelerin büyüklükleri ise 61 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor.

Kağıthane Tempo City Faizsiz Konut Kredisi

Sur Yapı güvencesiyle tüketicilere sunulan Tempo City projesi kapsamında oldukça ilginç bir kampanya başlatıldı ve peşinat ödemesi olmaksızın sıfır faizle 60 ay vadeli konut kredisi kullanılmasına imkan tanındı. Bu kapsamda tüketiciler satın alacağı konuta karar verdikten sonra herhangi bir peşinat ödemesi yapmaksızın doğrudan sözleşme imzalayarak hiçbir masraf yapmadan konut sahibi olma imkanına sahip.

60 ay vade, sıfır faiz ve peşinat istisnası gibi avantajlardan yararlanmak istemeyen ve daha düşük miktarlarda taksit ödemesi yaparak konut kredisi kullanmak isteyen tüketiciler ise piyasa ortalamasının oldukça aşağısında bulunan % 0,45 faiz oranıyla 120 ay vadelendirme imkanına da sahip olabiliyor. 120 ay vadeli bu finansman da yine Sur Yapı aracılığıyla tahsis ediliyor.

Tempo City Daire Fiyatları

61 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen farklı tipteki konutlar için Sur Yapı’nın duyurduğu fiyat listesi şu şekilde:

  • 1+1 daireler 530 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 daireler 892 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daireler ise 1 milyon 469 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilere satılıyor.

Tempo City Konut İndirimi

Tempo City projesi için geçtiğimiz haftalarda bir kampanya başlatan Sur Yapı, satın alınacak ilk 50 konut için % 25 indirim yapacağını duyurdu. Konut fiyatları üzerinden yapılacak % 25’lik indirimden yararlanmak isteyen tüketiciler arta kalan % 75’lik konut bedelini peşin olarak ödemek durumunda.

tempo city sur yapi konut projesi
tempo city sur yapi konut projesi ev fiyatlari odeme sartlari

Tempo City Nerede Satış Nasıl Yapılıyor

Tempo City projesinin resimlerine ve kat planlaması gibi diğer detaylarına erişmek isteyen tüketiciler tempocity.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 5 787 numaralı satış ofisiyle irtibat kurabilir. Proje İstanbul ili Avrupa Yakasında Kağıthane ilçesindedir.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümü ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku