fbpx

Suzuki Sıfır Faizli Kredi Kampanyası (20 bin TL 12 ay vade)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Tüm faizsiz ve sıfır faizli araba kampanyalarını sizler için takip edip paylaştığımız üzere; bu yazımızda da siz değerli okurlarımız için Suzuki Sıfır Faizli Kredi Kampanyası (20 bin TL 12 ay vade) ile ilgili paylaşımda bulunacağız.

Suzuki Faizsiz Kredi Kampanyası

2017 yılına bomba gibi giriş yapan Suzuki, özellikle Vitara ve swift modeliyle oldukça beğeni topladı. Gelişen teknolojiye hızlı bir şekilde ayak uyduran Suzuki sunduğu modeller ile sizlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Yakıt konusunda cimri, teknolojik ve güçlü bir dizayna sahip olan Suzuki marka otomobiller 2017 yılının son çeyreğinde uygun ödeme planları ve Suzuki kampanyaları ile geliyor. Suzukinin harika modellerine oldukça uygun fiyatlardan ve esnek ödeme planlarıyla sahip olabileceksiniz. Peki Suzuki kampanyaları nelerdir ve Suzuki kredileri hangileridir gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

Suzuki Aralık Ayı Kampanyası

Suzuki Swift 1.2 GL MT (Makyajlı) Düz Vites, Benzinli, 94 HP 4×2 modeli 42.790 TL ve Suzuki Swift 1.2 GL AT (Makyajlı) Otomatik, Benzinli 94 HP 4×2 45.890 TL olarak satılmaya devam ediyor.

  • Suzuki Vitara Sıfır Faizli Kampanyasında; 20 bin TL 12 ay vadeli faizsiz kredi,
  • Suzuki Boleno Sıfır Faizli Kampanyasında; 20 bin TL 12 ay vadeli faizsiz kredi tahsisi yapılmaktadır.

Suzuki SX4 S-Cross

Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş moduna alabilirsiniz ve yolunuza devam edebilirsiniz. Allgrip sisteminde, normal sürüş koşulları altında auto modunu, daha fazla performans yaşamak için ise sport modunu, karlı yollar olduğu zaman snow modunu ve çamurlu yollarda lock modunu seçerek yolunuza devam edebiliyorsunuz. Suzuki yeni nesil 4×4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına kaliteli bir uyum, 1.6 Dizel ile 1.6 Benzinli Düz & Otomotik vites seçeneklerini içerisinde barındırıyor. Ayrıca hem dizel, hem de benzinli araçlarda 4×2 sürüş seçeneğine ek olarak, 4×4 opsiyonu da sunulmaktadır. Suzuki SX4 S-Cross, etkin motor teknoloji ile beraber 100 km’de 3.8 litreden başlayan etkileyici bir yakıt tüketimine sahip araçtır.

Suzuki Otomobilleri Garanti Koşulları

Garanti SUZUKI dört tekerlekli motorlu araçlarını tamamen garanti altına almaktadır, aşağıdaki koşul ve sınırlamalar dahilinde bu kapsama geçerliliğini korur.

suzuki faizsiz kredi
suzuki sifir faizli kredi kampanyasi 20 bin tl 12 ay vade

Koşullar:

  1. Suzuki otomobilleri, montaj ve üretim hatalarından dolayı 3 yıl veya 100.000 km (hangisi daha önce dolarsa) garanti kapsamında olmaktadır. İlk 2 yıl üretici firma garantisi ve 3. yıl ise 100 000 km. ye kadar Suzuki Otomobil Pazarlama ve Ticaret A.Ş. mekanik garanti hizmeti kapsamı altında olmaktadır (Ömürlü parçalar ve aynı zamanda periyodik bakım ücretleri hariç tutulmuştur. Bu ücretleri araç sahibi ödeyecektir.)
  2. Suzuki Otomobil Paz. ve Tic. A.Ş. mekanik garanti kapsamı boyunca, aracın malzeme ya da işçilik hatalarından dolayı arıza göstermesi durumunda ya herhangi bir değişimi yapılacak parça ve/veya işçilikleri garanti kapsamı altında değerlendirmeye alınacaktır. Boya ve paslanmazlık garantisi 3 yıl veya 100.000 km olarak belirlenmiştir. (Garanti kapsamında hangisi daha önce dolarsa).
  3. Aracın kullanım kılavuzunda belirtilmiş olan aralıklı bakımların zamanında yapılması halinde geçerli olmaktadır. Diğer tüm hususlar Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun , aracın Kullanım Kılavuzu ve aracın Garanti Kitabında yapılan açıklamalar üzerine olmaktadır.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Taşıt Kredisi ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku