fbpx

Suryapı İlkbahar Rezidans Konut Projesi Fiyat-Teslim Tarihi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sur Yapı imzasıyla Anadolu Yakası’nın yeni yatırım gözdesi Sultanbeyli’de toplamda 25 bin metrekare alana inşa edilen İlkbahar Rezidans Evleri projesi ile 304 daire satışa çıkarılmış durumda.

Sauna merkezi, fitness salonu, egzersiz alanları, çocuk parkları, yüzme havuzları ve daire başına paylaştırılan otopark alanlarıyla ev sahiplerine çeşitli sosyal olanaklar sağlayan İlkbahar Evleri şimdiden büyük ilgi çekmiş ve bazı tipteki dairelerinin satışını tamamlamış durumda.

İlkbahar Rezidans Evleri Fiyat Listesi

Sur Yapı tarafından İlkbahar Rezidans Evleri projesi kapsamında teslim edilecek konutların fiyatlarıyla ilgili yayımlanan güncel liste şu şekildedir:

  • 1+1 dairelerin tamamı satılmış durumda,
  • 2+1 daireler için yalnızca birkaç dairenin satışı devam ediyor, 570 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daireler için 670 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 4+1 daireler için 820 bin TL’den başlayan fiyatlarla satış gerçekleştirilecektir.

Sur Yapı, peşin alım gerçekleştirecek ilk 50 müşterisine konut bedeli üzerinden net % 25 indirim yapılacağıyla ilgili de açıklama yaptı. Bu kapsamda satışı devam eden konutların % 75’lik bedelinin peşin olarak ödenebilmesi halinde kampanyaya katılım sağlanabilir.

İlkbahar Projesi kapsamında satışı gerçekleştirilen dairelerin büyüklükleri 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor.

İlkbahar Rezidans Evleri Sıfır Faizli Kredi

29 Ocak gününe kadar devam edecek bir kampanya kapsamında konut kredisi çekmeyi düşünen tüketicilere sıfır faizli konut kredisi imkanı sunan Sur Yapı, peşinat ödemesi de yapılmasına gerek kalmaksızın 60 ay vadeyle kredi çekilmesini sağlıyor. Sıfır faizli kredi kullanılması halinde 2600 TL’den başlayan taksitlerle 5 yıl içerisinde konut sahibi olunabiliyor.

İlkbahar Rezidans Evleri Satış

İlkbahar Evleri projesi kapsamında daire satın almak isteyen tüketiciler proje görsellerini incelemek için suryapiilkbahar.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir. Satış prosedürleri ve faizsiz kredi imkanı gibi konularda soru sormak isteyen tüketiciler ise 444 5 787 numaralı satış ofisiyle irtibat kurma imkanına sahip.

suryapi ilkbahar rezidans
suryapi ilkbahar rezidans konut projesi fiyat teslim tarihi

Firma Adı :  Sur Yapı

İnternet Sitesi : suryapiilkbahar.com.tr

Telefon : 444 5 787

Proje Mevkii : Ekol Caddesi / Sultanbeyli / Anadolu / İstanbul

Teslim Tarihi : Mayıs 2018

Konut Sayısı : 304

Sitemizde; İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri ile ilgili daha fazla alternatifi buradan bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku