fbpx

Sur Yapı Turkuaz Antalya Kepez 36 Ay Faizsiz Taksit

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın en hızlı gelişen bölgelerinden Kepez’de toplamda 1 milyon 300 bin metrekare arsa alanı üzerinde standart Sur Yapı kalitesiyle hayata geçirilen Sur Yapı Antalya Turkuaz konut projesi kapsamında 1105 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. Yaptığı büyük çaplı yatırımlar ve yapı malzemeleri konusundaki kalitesiyle bilinen Sur Yapı’nın kişi özelinde mümkün kıldığı ödeme planı avantajı ve lansman fiyat imkanıyla satışa koyduğu konutların fiyatları 107 bin TL’den başlamaktadır.

Sur Yapı Antalya Turkuaz Proje Özellikleri

Sur Yapı, Antalya bölgesinde birçok etaptan oluşan bir projeyi hayata geçiriyor. İlk aşamasında Turkuaz etabını satışa çıkaran Sur Yapı’nın asıl amacı 19 bin konuttan oluşan tüm projeyi 5 yıl içerisinde tamamlamak. Turkuaz etabının satışlarına 2018’in Mart ayında başlayan Sur Yapı çok kısa süre içerisinde etabı tamamladıktan sonra teslimatlara da başlayacak. Büyüklükleri 55 metrekare ile 231 metrekare arasında değişen konutların genel özelliklerini şu şekilde listelemek mümkün:

  • Açık yüzme havuzu,
  • Çocuk havuzu ve parkı,
  • Göl ve göl manzarası,
  • Kapalı otopark,
  • Yürüyüş alanları,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Antalya’da lansman öncesinde düzenlenen ilk satış turunda 1400 konut satışa çıkarılmış ve tüm satışlar kısa süre içerisinde gerçekleştirilmişti. Henüz ilk satış turunda bu denli yoğun bir ilgi tüm dikkatleri projenin üzerine çekti, ancak Sur Yapı indirimli fiyatlarla satış yapmaya devam edeceğini belirtti. Tüm bloklarının su kıyısında yer almasını mümkün kılacak bir mimariye imza atan Sur Yapı’nın bölgedeki asıl projesi içerisinde yer alan Turkuaz etabı en dikkat çekici projelerden birisi. Kendi içerisinde butik bir proje olma özelliği taşıyan bu etabı diğerlerinden ayıran en önemli özellik yeşile daha fazla yer ayrılması.

Sur Yapı Antalya Turkuaz Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları talebe göre belirlenmektedir, ancak en düşük daire fiyatının 107 bin TL olduğu duyurulmuştur. 2+1 dairelere ise 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Sur Yapı Antalya Turkuaz Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutlar için peşin ödeme yapılacak olması halinden et % 10 indirim sahibi olunabilir. Buna ek olarak sıfır faizle taksitlendirme yapmak isteyenler için ilk aşamada % 35 peşinat ödemesi alındıktan sonra Eylül 2018’de % 10 ara ödeme, arta kalan % 55’lik kısmı ise 36 ay vade farksız taksit imkanıyla ödemek mümkün.

Talep eden tüketiciler proje içerisinde yer alan tüm konutlar için % 20 peşinat ödemesi yaparak banka kredisi kullanma imkanına da sahip.

sur yapi turkuaz kepez fiyat listesi ve detaylar
sur yapi turkuaz antalya kepez

İnternet sitesi: antalya.suryapi.com.tr

Telefon: 444 5 787

Proje Mevkii: Santral Mahallesi, Kepez, Antalya.

Teslim Tarihi: Aralık 2019

Konut Sayısı: 1105

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife bu bölümden laşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku