fbpx

Sur Yapı Bahçeyaka Sıfır Faizli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sur Yapı’nın imzasıyla İstanbul’un Ispartakule bölgesinde toplamda 21 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Bahçeyaka Projesi günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek neredeyse her alana yakın. Oldukça merkezi  bir konumda inşaatı devam eden proje kapsamında satışa çıkarılan 317 daire bulunuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipteki 317 dairenin tüketicilere teslim edileceği tarih ise Mayıs 2019 olarak açıklanmış durumda. Konut satın almayı planlayan tüketicilerin faizsiz ya da çok düşük faizle bu satışı kredilendirmesi de mümkün.

Bahçeyaka Projesi Ev Fiyatları

220 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen Bahçeyaka projesi kapsamında konut satın almak isteyen tüketiciler:

  • 1+1 daireler için 294 bin TL’den başlayan,
  • 2+1 daireler için 449 bin TL’den başlayan,
  • 3+1 daireler için 708 bin TL’den başlayan,
  • 4+1 daireler için ise 929 bin TL’den başlayan ödemeler yapmak durumunda.

Bahçeyaka Projesi Faizsiz Konut Kredisi ve Ödeme Seçenekleri

Bahçeyaka Projesi’nde yer alan konutlardan  herhangi birisini satın almak isteyen tüketiciler Sur Yapı aracılığıyla kredi kullanma imkanına sahip. Bu kapsamda faizsiz kredi kullanmak isteyen tüketiciler peşinat ödeme zorunluluğu olmaksızın 60 ay taksitle dilediği konuta sahip olabiliyor.

Taksitlerinin daha düşük tutarlarda olmasını ve uzun vadeye yayılmasını isteyen tüketiciler ise piyasa ortalamasının neredeyse yarısı kadar olan % 0,45 faiz oranıyla 120 aya vara vade seçenekleriyle konut sahibi olabiliyor.

Vade farksız, faizsiz konut kredisi imkanından veya düşük faiz oranı avantajından yararlanmak isteyen tüketicilerin teslim tarihinden önce konutu satın almış olması gerekiyor.

Ayrıca Bahçeyaka projesinde satışa sunulan ilk 50 daireden birisini satın alan tüketicilere dairenin peşin fiyatı üzerinden % 25 indirim uygulanacağı duyurulmuş durumda. Bu indirimden yararlanabilmek için daire bedelinin arta kalan % 75’lik kısmını peşin olarak ödemek gerekiyor.

sur yapi bahceyaka ev fiyatlari
sur yapi bahceyaka ev fiyatlari ve sifir faizli kredi

Bahçeyaka Projesi Satış

Yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk parkları, otopark, sauna ve yeşil alanlarla bezeli Bahçeyaka Projesi’nin resimlerine ulaşmak ve satış süreci ile ilgili sorular sormak isteyen tüketiciler suryapibahceyaka.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 5 787 numaralı satış ofisiyle irtibat kurabilir.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümü ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku