fbpx

Sur Cadde Antalya Kepez Konut Projesi 36 Ay Faizsiz Taksit

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sur Yapı imzasıyla Antalya’nın Kepez ilçesinde milyon metrekare büyüklüğünde bir arsa alanı üzerinde yükselen projenin yalnızca bir etabı olan Sur Cadde projesi kapsamında 1.3 kilometre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan dairelerin satışı gerçekleştirilecektir. 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutlara ek olarak çeşitli ticari ünitelere de talepte bulunulabilir.

Sur Cadde Projesi

Sur Cadde projesi aslında 70 binden fazla kişinin yaşayacağı tahmin edilen Sur Yapı Antalya projesinin sadece bir ayağı. Bu proje alanı içerisinde tıpkı İstiklal Caddesi gibi bir alanı kaplayan ve merkezi konumda olan Sur Cadde’nin en önemli özelliği 1.3 kilometrelik uzunluğa sahip bölgenin en merkezi ve canlı yer olması. İçerisinde tramvay hattını dahi barındıran proje yeni bir yaşam alanı vaadinde bulunuyor.

Sur Yapı imzasıyla hayata geçirilecek olan projenin genel özellikleri şu şekilde:

  • Yüksek standartlara sahip yapı malzemeleri,
  • Görüntülü diafon sistemi,
  • Isı yalıtımı,
  • Ses yalıtımı,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Antalya’da yeni bir yaşam alanı oluşturma gayreti içerisinde olan Sur Yapı, Sur Cadde projesi kapsamında eşsiz bir hava yakalamayı amaçlıyor.

Sur Cadde Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları büyüklüklerine bağlı olarak değişmekte:

  • 1+1 daireler 137 bin TL,
  • 2+1 daireler 198 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

Sur Cadde Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında daire satın almak isteyen tüketicilerin % 35 peşinat ödemesi yaptıktan 6 ay sonra % 10 ara ödeme yapıp arta kalan kısmın ödemesini 36 ay sıfır faiz imkanıyla yapması mümkün. Daha uzun vade ve daha düşük peşinatla ödeme yapmak isteyen tüketicilerin ise faizsiz kredi kullanabilmek için katılım bankalarıyla temas kurması gerekiyor.

Ne Zaman Teslim?

Sur Cadde projesi oldukça kapsamlı ve detaylı bir proje. Yapımına uzun süre önce başlanmış olsa da çalışmalara hızla devam ediliyor ve 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslimlerin başlayacağı tahmin ediliyor. Bu zamana kadar geçen süreçte tüketicilerin avantajlı fiyatlardan yararlanmak için erken davranması şart.

sur cadde kepez konut projesi

İnternet sitesi: antalya.suryapi.com.tr

Telefon: 444 5 787

Proje Mevkii: Santral Mahallesi, Kepez, Antalya.

Teslim Tarihi: Aralık 2020

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku