fbpx

Sunset Ankara İncek Konut Projesi Faizsiz 48 Ay Taksit

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Ülkealan Yapı güvencesiyle Ankara’nın hızla değerlenen bölgelerinden İncek’te yükselen Sunset İncek konut projesi kapsamında 139 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. 435 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutların büyüklükleri 119 metrekareden başlamaktadır.

Sunset İncek Proje Özellikleri

2+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere 3 farklı tipte dairenin yer aldığı Sunset İncek konut projesi içerisindeki üniteler standart ihtiyaçların tümünü karşılayabilecek nitelikte. Her türlü ihtiyaca karşılık verebilmesinin yanı sıra kendine has onlarca avantaja da sahip olan projenin çeşitli özelliklerini şu şekilde listelemek mümkün:

  • Kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Spor salonu,
  • Kapalı otopark,
  • Yürüyüş alanı
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden birisinde yani İncek’te yükselen proje özellikle konumu itibariyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ankara’nın en güzel manzaralarından birisine sahip konut projesi 2 bloktan meydana geliyor.

Yeşilin her tonunun bulunabildiği proje içerisinde geniş dinlenme alanları, oyun parkları, eğlence mekanları vb. bulunuyor. Ayrıca şehrin en çok ihtiyaç duyulabilecek noktalarına yakın konumuyla da tercih sebebi olabilen Sunset İncek projesindeki daireler halen talep aşamasında olunmasından mütevellit promosyonlu fiyatlarla satışta.

Sunset İncek Fiyat Listesi

  • Büyüklükleri 119 metrekare olan 2+1 daireler 435 bin TL’den,
  • Büyüklükleri 183 metrekare olan 3+1 daireler 665 bin TL’den,
  • Büyüklükleri 252 metrekare olan 5+1 daireler 782 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Proje içerisindeki daireler 2+1, 3+1 ve 5+1 olarak listelense de bazı daireler 3+1+1 ve 5+1+1 tipindedir.

Sunset İncek Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutlar için talepte bulunan tüketicilerin 48 ay vade farksız taksit imkanından yararlanması mümkün. Uzun vadeli kredi kullanmak isteyen tüketiciler katılım bankaları aracılığıyla sıfır faizli kredi imkanına sahip olabilir.

Sunset Ankara incek
faizsiz Sunset Ankara incek Konut Projesi

İnternet sitesi: sunsetincek.com

Telefon: 0312 461 0 333

Proje Mevkii: İncek Mahallesi, Gölbaşı, Ankara.

Teslim Tarihi: Aralık 2020

Konut Sayısı: 139

Ankara Konut Projeleri konusunda sitemizden bu bölüm üzerinden daha fazla alternatife ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku