fbpx

SS Sukent Beytepe Çankaya Ankara Konut Projesi Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

S.S. Sukent Konut Yapı Kooperatifi güvencesiyle Ankara’nın en değerli bölgelerinden birisinde Çankaya’da hayata geçirilen söz konusu konut projesi kapsamında 770 konutun satışı gerçekleştirilecek. 425 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılan konutların tamamı 4+1 tipinde ve halen ön talep aşamasında olunması kaynaklı promosyonlu fiyat avantajlarından yararlanılabiliyor.

Sukent Beytepe Konut Projesi Özellikleri

1200 civarında ortağın desteğiyle faaliyetine devam eden S.S. Sukent Konut Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirilen Sukent Beytepe konut projesi kapsamında 770 daire satılacak. İlgili konutların bulunduğu arsanın % 85’inden fazlası sadece peyzaj çalışmaları için kullanılacak ve ev sahiplerinin yemyeşil bir alanda huzur dolu bir yaşam sahibi olması sağlanacak.

Her blok için ayrı spor merkezi, ve yarı olimpik havuza yer verilen konut projesi kapsamında her konuta sunulan ortak özellikler şu şekilde:

 • Kapalı yüzme havuzu,
 • Çocuk parkı,
 • Spor merkezi,
 • Özel güvenlik noktaları,
 • Kameralı güvenlik sistemi,
 • Basketbol sahası,
 • Voleybol sahası,
 • Açık ve kapalı otopark,
 • Asansör,
 • Ankastre beyaz eşya,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış.

Konut projesi kapsamında bir de yürüyüş parkuruna yer verildi. Site sakinleri yemyeşil doğanın içerisinde her sabah yürüyüşünü yapabilecek, havuzu kullanabilecek. Ayrıca kapalı otoparka ek olarak 385 araçlık bir açık otopark da bulunuyor.

Sukent Beytepe Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamı talep aşamasında ve bu nedenle konut izolesinde fiyat teklifi alabilmek için satış ofisiyle irtibat kurulması gerekiyor. Konut satın alacakların en az 425 bin TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Projede teslim edilecek konutların tamamı 4+1 tipinde ve fiyatlama net büyüklüklere, kata bağlı olarak yapılmakta.

Sukent Beytepe Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Yukarıda projenin halen talep aşamasında olduğuna değinilmişti, tüketiciler ilgili konut projesi kapsamında kendilerine özel ödeme planlarıyla ödeme yapma imkanına sahip fakat genel bir açıklama yapılmış değil. Faizsiz konut kredisi kullanmak isteyen tüketiciler katılım bankalarıyla temas kurarak isteklerini yerine getirebilir.

sukent beytepe ankara daire fiyatları
sukent beytepe ankara konut projesi

İnternet sitesi: sukent.org

Telefon: 0538 542 82 47

Proje Mevkii: Beytepe Mahallesi, Çankaya, Ankara

Teslim Tarihi: Aralık 2019

Konut Sayısı: 770

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla buradan alternatife ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faize Girmeden Fuzul Ev ile Nasıl Faizsiz Konut Alınır konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku