fbpx

SS Şehirören Konut Yapı Kooperatifi Ankara Çankaya Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi güvencesiyle Ankara’nın en değerli bölgelerinden Çankaya’da hayata geçirilecek olan S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi Çankaya Konut Projesi kapsamında 816 konutun satışı gerçekleştirilecek. Halen ön talep avantajlarıyla satışta olan konutların büyüklükleri ya da fiyatlarıyla ilgili bir açıklama yapılmadı, ancak bölge ve inşaat firmasının geçmiş işleri dikkate alındığında yüksek yatırım potansiyeli taşıdığını belirtmek yararlı olacaktır.

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi Çankaya Konut Projesi Özellikleri

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi kapsamında satışa çıkarılan konutlar bulunduğu bölge itibariyle oldukça değerli. Ankara’nın son dönemlerde en yoğun talep alan bölgelerinden Çankaya’da hayata geçirilecek olan proje özellikle ön talep aşamasında sahip olduğu avantajlar nedeniyle ciddi bir yatırım fırsatı taşıyor. Bilindiği gibi Ankara ili İzmir’in ardından en yoğun göç alan metropoller arasında yer alıyor ve özellikle İstanbul’daki beyaz yakalılar Ankara’nın Çankaya ilçesini tercih ediyor.

Son dönemlerde bölgedeki emlak fiyatlarında radikal artışlar görüldü ve görülmeye de devam edileceği düşünülüyor. Başbakan Binali Yıldırım’ın 24 Haziran seçimlerinden önce yaptığı açıklamada bankaların konut satışlarını arttırmak için bazı kampanyalar başlatacağı da duyuruldu. Bu kapsamda ilerleyen dönemlerde konut satışlarında artışların olabileceği ve Çankaya’nın da bu satışlardan etkilenebileceği düşünülebilir.

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların açık otoparka sahip olması, balkonlu olması, peyzaj alanlarını barındırması ve güvenli bir alanda yer alması planlanıyor. Toplamda 4 bine yakın kişinin yaşayacağı tahmin edilen bölge için ticari ünitelere de yer verileceği tahmin ediliyor.

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi Konut Projesi Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

Yukarıda da bahsedildiği gibi S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi Çankaya Konut Projesi halen ön talep aşamasında ve bu nedenle fiyatlar, daire büyüklükleri ya da ödeme seçenekleriyle ilgili bir ayrıntı paylaşılmış değil. Proje kapsamında konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin satış ofisiyle irtibat kurduktan sonra çeşitli soru işaretlerini gidermesi mümkün.

ss sehiroren konut yapi kooperatifi cankaya projesi
ss sehiroren konut yapi kooperatifi cankaya projesi

İnternet sitesi: sehirorenkoop.com
Telefon:
0312 285 04 66
Proje Mevkii:
Dikmen Mah. 797. Cad. Çankaya/Ankara
Teslim Tarihi:
Ekim 2020
Konut Sayısı
816

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife buradan ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faizsiz Ev Almak İsteyenler İçin Emin Evim Sistemi Nasıl İşler konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku