Faizsiz Kredi Araba Konut

Skycity Denizli Faizsiz 24 Ay Taksitli Konut Projesi Detayları

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Denizli’nin giderek değeri artan ilçelerinden Sümer’de toplamda 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Skycity Denizli Konut Projesi kapsamında 140 ofisin satışı gerçekleştirilecektir. 205 bin TL’den başlayan fiyatlarla ofis sahibi olma imkanını elde eden tüketiciler hemen teslim imkanıyla kısa süre içerisinde çalışma alanına yerleşebilir.

Skycity Denizli Projesi Özellikleri

Toplamda 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje kapsamında toplam 140 ofis satışa çıkarıldı. Büyüklükleri 54 metrekare ile 106 metrekare arasında değişen ofisler her türlü ihtiyaca cevap verebilecek niteliklere sahip. Ek olarak talep eden girişimcilerin 750 metrekare kadar bir kat sahibi olması da mümkün.

Proje kapsamında teslim edilecek ofislerin ortak özellikleri şu şekildedir:

  • Spor salonu,
  • Kameralı güvenlik,
  • Özel güvenlik,
  • Kapalı otopark,
  • Jeneratör,
  • Yangın merdiveni,
  • Asansör,
  • Merkezi ısıtma,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje kapsamında teslim edilecek ofislerin yatırım değeri oldukça yüksek. Teslimat sonrası ofislerin ortalama 1500 TL kira getirisi sağlayacağı tahmin ediliyor. Metrekare bazında bakıldığında 3504 TL’lik metrekare fiyatı olan projenin ilk yıl içerisinde kendini amorti edebilmesi planlar dahilinde.

Skycity Denizli Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında teslim edilecek ofislerin her biri farklı metrekare büyüklüğe sahip. Bu kapsamda kişilerin tercihine bağlı olarak daha fazla ya da daha az metrekare alana sahip ofis satın alması da mümkün olduğu için standart bir fiyat listesi bulunmuyor. Kişiler, ne kadar ücret ödeyeceğini metrekare bazında 3500 TL’lik ücreti baz alarak hesaplayabilir. Yine de net fiyat teklifi için satış ofisiyle irtibat kurulması gerektiği unutulmamalıdır.

Skycity Denizli Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında teslim edilecek ofisler için % 50 peşinat ödemesi yapan kişilerin arta kalan % 50’lik kısmı 24 ay vadeyle taksitli olarak ödemesi mümkün. Şirket içi borçlanmaya imkan veren bu yönteme ek olarak talep edilmesi halinde çok daha uzun vadeli banka kredilerine de başvuru yapılabilir.

skycity denizli fiyat listesi ve faizsiz taksit

skycity denizli faizsiz taksitli konut projesi

İnternet sitesi: skycity.com.tr

İlgili Yazı  Meva Şehir Eryaman Ankara Konut Projesi Nerede Ödemeler

Telefon: 0258 252 10 20

Proje Mevkii: Sümer Mahallesi, Çal Caddesi, Sümerpark Alışveriş Merkezi Bitişiği, Sümer, Denizli.

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Konut Sayısı: 140

Denizli ilinde yer alan bir çok alternatif projeye sitemizin bu bölümünden https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/denizli/ ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama ile ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.