Sıfır Faizli Volkswagen Kredi Kampanyaları Yıl Sonu Fırsatı


Toplumda en çok sevilen ve tercih edilen marka olan Volkswagen marka otomobiller, son zamanlarda üstün özellikleri ile bir hayli dikkatleri üzerinde topluyor. Kasım ayı süresince avantajlı ödeme kolaylıkları ile beraber, herkesi Volkswagen sahibi yapıyor ve kasım ayı Volkswagen kampanyaları devam ediyor. Bu kampanya ile beraber herkes bir Volkswagen sahibi olabilecek. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz modele, belki kasım ayı kampanyası ile beraber sahip olabileceksiniz. Peki 2017 yıl sonu kasım ayı Volkswagen kampanyasının içeriği nedir ve ne gibi avantajları vardır?

Sıfır Faizli Volkswagen Kredi Kampanyaları Yıl Sonu Fırsatı

Volkswagen Sıfır Faizli Kampanya

Kasım ayında VW sonbahar kampanyalarıyla beraber, 2017 model sıfır km Volkswagen araçlara tamamen sabit kur avantajıyla beraber %7’ye varan indirim fırsatları ve cazip avantajlı ödeme kolaylıkları ile sahip olabileceksiniz. Volkswagen Auto Credit, yeni bir Volkswagen sahibi olmak isteyip de, bir türlü finansman desteği bulamayanlara destek oluyor. Araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak tam 36 ay sonrasına erteleme yapabilir, kalan tutarı kendi belirleyeceğiniz peşinat ve 36 aylık taksitlendirme ile beraber ödeyebilirsiniz. Volkswagen Auto Credit kampanyası ile VW Polo 689 TL’den, Yeni VW Golf 924 TL’den, VW Jetta 920 TL’den, VW Passat 1.074 TL’den ve VW Tiguan 1.189 TL’den başlayan fiyatlar ile beraber sizlere sunuluyor.

Balon ödeme bittikten sonra, kalan tutarı da kendi bünyenizde 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Volkswagen Auto Credit kampanyasında, dilerseniz kalan tutarı tek seferde de ödeyebilirsiniz ve Volkswagen’inize sahip olabilirsiniz. Volkswagen Finans’ın geri alım desteği verdiği VW Auto Credit sisteminde, Volkswagen araç geri alım koşulları ile beraber Volkswagen otomobilinizi yenileme fırsatını da sizlere veriyor.

Volkswagen Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Öncelikli olarak sizlerin en yakında olan Volkswagen bayisine gitmeniz gerekiyor. İstediğiniz aracı beğeniyorsunuz ve sizlere kredi çıkar mı diye araştırma yapılıyor. Yanınızda sadece kimliğinizi götürmeniz yeterli oluyor. Volkswagen Outo Credit sizlerin sicil değerlendirmesini yapıyor ve bu konuda kredi notunuz devreye giriyor. Eğer siciliniz iyiyse, sizlere kredi veriliyor ve alım gerçekleşiyor. Fakat balon ödemenin ilk yarısında mutlaka bir miktar peşinat vermeniz gerekiyor. Ayrıca kampanya süresince sizlere sunulan kampanyaya ek olarak Volkswagen marka aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içerisindeki onarımlar, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servisleri’nde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketi ve 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketi de yer alıyor.

vw sifir faizli kredi kampanyasi

Bu kampanya binek marka araçlar için geçerlidir ve Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı gereğince olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 olarak peşinat vermek zorundadır. Kampanya devam ediyor ve şuan stoklar ile sınırlıdır. Bu yüzden herkesi en yakında olan Volkswagen bayisine gitmenizi öneriyoruz çünkü bu kampanya bir daha bulunmaz.

İlgili Yazı  Suzuki Sıfır Faizli Kredi Kampanyası (20 bin TL 12 ay vade)

Sitemizde güncel olarak Sıfır Faizli Araba Kampanyaları konusunda geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git