fbpx

Sıfır Faizli ve Peşinatsız Araç Almak İçin Yöntemler

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sifirfaizli.com olarak siz değerli okurlarımız için; faizsiz araç ve alışveriş ile ilgili son dakika kampanyalarını ve yöntemlerini güncel olarak paylaşmaya devam ettiğimiz üzere; bu yazımızda da Sıfır Faizli ve Peşinatsız Araç Almak İçin Yöntemler hakkında bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Sıfır Faizli ve Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Bankaların son zamanlarda aktif ettiği avantajlı kampanyalar olsa da, kanuni zorunluluklar nedeniyle aracın değerinin yalnızca %70’ine kadar kredi vermektedir. Bu durumda kredi alamayan bireyler sorunlar yaşamakta ve peşinat olmadan araç sahibi olmanın yollarını aramaktadır. Mevzuatlar gereği, bankalar bu konuda herhangi bir çözüm üretememişti. Ayrıca 50.000 TL ve üzerinde alınan araba için değerin %50’si kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Böyle bir zorunluluk olmasından dolayı, ortaya pek çok şirket ve kurum çıkmıştır. Aşağıda yazan yöntemleri kullanarak herhangi bir peşinat ödemeden sıfır faizli araç sahibi olabilir ve ödemelerinizi düzenli olarak yapabilirsiniz.

Araç Kampanyalarını Takip Etme

Toplumda önde gelen otomobil firmaları lansmana özel veya satış hedeflerini tamamen başarmak üzere vade yolu ile peşinat ödemeden araç sahibi yapmaktadır. Satın alınmak istenen araba için, istenilen bir vade süreci olur ve ödemeler o sürelerce istenir. Bu imkandan yararlanmak için, mutlaka aktif olan yeni kampanyaları takip ediniz.

Tüketici Kredisi Kullanma

Tüketici kredileri bireylerin maddi gelirine bakarak ve tutar sınırlaması olmadan kullandırılan kredi türüdür. Hemen hemen tüm bankalar tüketici kredisi imkanı veriyorlar. Fakat yüksek tutarlarda tüketici kredisi almak bir hayli zordur diyebiliriz. Bu yüzden kredi notunuzun mutlaka iyi olması gerekir. Fakat aynı zamanda faiz ödemesi yapmak istemiyorsanız. Katılım Bankaları’ndan kar payı ile araç alabilirsiniz. Faiz ödemesi yerine komisyon ödersiniz. %30’luk kısmını da ihtiyaç kredisi ödeyerek tamamlayabilirsiniz.

Emin Otomotiv Sistemi İle Araç Alımı

Taksitli yollardan ev ve araba sahibi yapan Emin Şirketler Grubu, Eminotomotiv sistemi ile yardımlaşma ve aynı zamanda dayanışmayı önemseyen bir uygulama başlatmıştır. Bu sisteme göre otomobil almak isteyen kişiler arasında gruplaşma yapılır. Her kişi dilediği arabanın fiyatını belirler ve kuraya girer. Daha sonra kuralar yapılır ve bir bireyin araç alma sırası belirlenir. Gruptaki insanlar her ay kendilerine düşen ödemeleri yaparlar. Yani doğal olarak sırası gelenler her ay o aracı alır. Bu sistemde herhangi bir faiz tutar ödemesi yoktur. Bunun içerisinde herhangi bir peşinat da istenmez. Sadece organizasyon ücreti bir kere sizlerden alınır.

sifir faizli ve pesinatsiz araba almak icin yontemler
sifir faizli ve pesinatsiz arac almak icin yontemler

İsterseniz kura esnasında yatırmış olduğunuz parayı da geri alabilirsiniz. Araç almaktan vazgeçerseniz organizasyon ücreti sizlere verilmez. Emin şirketler grubu vasıtası ile aracını alan kişinin ise aracına tamamen rehin koyulur. Böylelikle kişi, borcunu bitirmeden önce asla aracını satamaz. Bu da herkesin haklarını ve çıkarlarını korumak için ortaya çıkan önemli bir önlemdir. Eğer ki araç alan bireyler belirlenen tarihlerde ödemelerini düzenli olarak yapmaz ise, geciktirdiği süre kadar araç teslim süresi de eş zamanlı olarak uzatılır veya ufak bir tutarlarda gecikme cezası uygulanır. Faiz ödemeden ve peşinatsız tek araç sahibi bu şekilde olabilirsiniz.

Faizsiz bir şekilde araba alabileceğiniz Emin Oto Sıfır Faizli Araba Kredisi için bu bölümden ve yine Wowwo Senetle Araba Satışı için ise bu bölümden konulu yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku