fbpx

Sıfır Faizli Kredi Renault Araba Kampanyaları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Türkiye’de genç ve yaşlı fark etmeksizin herkesin tercih ettiği Renault, son zamanlarda ürettiği üstün teknolojik araçlar ile dikkatleri üzerinde toplamıştır. Emekliden tutunda öğrencilere kadar herkesin bir Renault araba geçmişinin olduğunu biliyoruz. Fakat Renault yıl sonuna yakın harika bir çıkış yaptı ve Talisman, Megane, Clio, Kadjar gibi arabalarıyla adeta çıkış yakaladı. Renault kampanyalarına göre artık sizlerde hayalini kurduğunuz Renault marka araçlara uygun fiyatlar ile sahip olabileceksiniz. Peki kampanya detayları nelerdir ve sıfır faizle Renault nasıl alınır? Bu gibi sorulara cevap vermeden önce, Kampanyanın yalnızca Renault Megan Sedan üzerinde olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Fakat sizler düşük faiz oranlarıyla diğer Renault marka araçlara sahip olabilirsiniz. Bunun için sizlere en yakında olan Renault bayilerine gitmenizi öneririz.

Sıfır Faizli Renault Kredisi Faiz Oranları

Renault bu yıl sonu kampanyası kapsamında, Renault Megane Sedan model araca %0 faizli finansman imkanı bulunuyor. Kasım ayı devam ettikçe, Renault Megane Sedan satın almak isteyenler, 20.000 TL ve 12 aya kadar %0 faizli kredi avantajından yararlanabilirler. Buna ek olarak ufak bir hatırlatma yapacak olursak eğer, daha fazla kredi ve vade talebi olan müşteriler ise mevzuatların izin verdiği kredi tutarına kadar ve maksimum 48 ay vade için %1,14 faiz oranından avantajlı bir şekilde yararlanabilirler. Az öncede belirtmiş olduğumuz gibi kredinin aylık faizi sabit %1.14 olarak belirlenmiştir. Ama sizler 20 bin TL krediyi tamamen yüzde sıfır faizle alabilirsiniz. Ayrıca 12 aylık bir vade süreci devreye girmektedir. Fakat tutar artış gösterdiği zaman faiz devreye girdiği için, 48 aya kadar vade yapılmaktadır.

Sıfır Faizli Renault Kredisi Nasıl Alınır?

İlgili kampanya koşulları, Renault Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 hp versiyonu için geçerli değildir. Belirtilen versiyon hariç, diğer tüm Renault Megane Sedan modelleri kampanya koşullarından yararlanabilir. Kampanyalar stoklar ile sınırlı olmaktadır, katılımcı Renault Yetkili bayilerinde geçerli olmaktadır. 20.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98 olarak belirlenmiştir. Kredinin alınabilmesi için sizlere en yakında olan Renault bayisine gitmeniz gerekiyor. Krediler yalnızca yetkili satıcı bayiler aracılığı ile alınabiliyor.

renault faizsiz kredi
renault sıfır faizli kredi kampanyasi yil sonuna ozel firsatlar

Bunun dışında kampanyayı değiştirme hakkı tamamen Renault’a aittir. Kampanyadan yararlanabilmek için Firma, sizlerin risk raporuna bakmaktadır. Bu konuda kredi notunuzun devreye girdiğini hatırlatmak isteriz. Eğer kredi risk raporunuzda olumlu bir durum görülürse kredi sizlere verilir. Sıfır faizli kredi kapsamında 12 aylık vade süresini uzatmak gibi bir durum söz konusu değildir.

Sitemiz üzerinden güncel olarak tüm marka ve modellerin Sıfır faizli Araba kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku