fbpx

Sıfır Faizli Kredi QNB Finansbank (Faiz Yok!)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Genel itibariyle özel mevduat bankalarının düzenlediği sıfır faizli kredi kampanyaları nominal anlamda oldukça azdır fakat QNB Finansbank hali hazırda işletmesi olan esnaf ve KOBİ’ye maaş ödemelerini yapabilmeleri adına sıfır faiz imkanı sunmaktadır.

QNB Finansbank’ta ticari hesap sahibi olan KOBİ ve esnaf, mevduat hesabında yeterli para olmasa dahi personellerinin maaşını aksatmamak adına QNB Finansbank’ın( Finansmaaş ürününden yararlanabilir ve maaş ödemelerini aksatmadan düzenli olarak yapma imkanın kavuşur. Faiz tahsis edilmeyen söz konusu ürün için herhangi bir masraf ödemesi yapmaya da gerek yoktur.

QNB Finansbank Sıfır Faizli Kredi

Finansmaaş isimli bu kredi ürünü kısa vadeli bir kredi olarak düşünülmelidir. Söz konusu ürün sayesinde maaş tanımlaması yapılan personellerin ödeme günü geldiğinde hesapta para yoksa otomatik devreye giren mekanizma yardımıyla maaş ödemeleri yapılır ve bu ödeme işletmeye sıfır faizli kredi olarak yansıtılır. İşletme, hesabında para olduğunda personel maaşı kadar tutarı kredi hesabına yatırır ve ödeme yapılmış olur. Finansmaaş ürününün özelliklerini şu şekilde listelemek mümkündür:

 • Bu krediden yalnızca ticari hesap sahibi işletmeciler yararlanabilir,
 • Finansmaaş hesabı açılırken personellerin maaş miktarları ve kaç günde bir maaş ödemesi yapılacağı tanımlanır, daha sonra talep edilmesi halinde anında bu miktar kadar ödeme personel hesabına aktarılır.
 • Finansmaaş kredisinden yararlanan işletmeler en fazla 3 gün aksamayla kredi ödemesini yapmak durumundadır.
 • Kredi taksit ödemesinin 3 gün içerisinde yapılmamış olması halinde 4’üncü günden itibaren faiz işlemeye başlar, söz konusu faiz daha önceden imzalanan sözleşmede belirtilen oranda yansıtılır.
 • Kredi ödemesi 3 gün içerisinde faizsiz 3 gün ile 30 gün arasında 27 gün faiz ile yapılabilir, ancak 30 gün sonunda ödemenin yapılmamış olması halinde gecikme faizi uygulanır ve ödemenin tek seferde topluca yapılması beklenir.
 • Talep eden işletmeciler 30 günlük süre içerisinde ödemelerini taksit olarak da yatırabilir.
 • Söz konusu 3 günlük faizsiz süreye hafta sonları da dahildir, 30 günlük vade 1 ayı kapsamaktadır.

Sıfır faizli kredi kullanan işletmeler bu sayede maliyetsiz şekilde personellerinin maaş ödemesini yapabilir. Operasyonel anlamda ciddi kolaylık sağlayan bu üründen yararlanmak isteyen işletmecilerin başvuru için takip etmesi gereken prosedürler şu şekildedir:

 1. Maaş ödeme tarihleri ve maaş miktarları belirlenir,
 2. QNB Finansbank şubesine gidilir ve FinansMaaş Anlaşması imzalanır,
 3. Firma ve maaş ödemesi yapılacak personel adına FinansMaaş kredisinin aktarılmı için gereken kredili mevduat hesabı açılır,
 4. Maaş günü geldiğinde FinansMaaş aracılığıyla maaş ödemeleri otomatik olarak yapılır,
 5. 3 gün içerisinde FinansMaaş’a personele yapılan ödeme kadar para yatırılır,
 6. Daha önceden verilmiş bir maaş tanımı varsa ve firma hesabında da yeterli bakiye bulunabiliyorsa öncelik firma hesabına ve otomatik maaş tanımlamasına verilir.

FinansMaaş ürününden yararlanmak için ya da hesap açılışı nedeniyle hiçbir ücret ödemesi yapılması gerekmez.

sifir faizli kredi qnb finansbank
sifir faizli kredi qnb finansbank

CardFinans Sıfır Faizli Kredi

QNB Finansbank’ın en sık kullanılan kredi kartı CardFinans sahibi müşteriler nakit avans adı altında mevduat hesaplarına para aktarabilmektedir. 12 ay vadeyle kullanılabilen nakit avans için dönemsel bazda düzenlenen kampanyalar kapsamında sıfır faiz imkanından yararlanılması mümkündür.

Zaman zaman müşteri özelinde kampanyalar da düzenlenmektedir. Müşteri bağlılığını artırma çalışmaları kapsamında düzenlenen bu kampanyalara katılım için bankanın bilgilendirme mesajlarını takip etmek ya da çağrı merkeziyle temas kurmak gerekir. Daha detaylı bilgi için Card Finans Faizsiz Kredi Çekmek konulu yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku