fbpx

Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Tüketiciler dönemsel bazda düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları sayesinde sıfır faizli (faizsiz) ihtiyaç kredisi kullanma imkanına sahip olabilir. 2020 yılında da genel itibariyle devlet teşvikli ya da yeni müşteri edinme çabasında olan bankalardan tahsis edilebilen bu nitelikteki faizsiz krediler için hali hazırda başvuru iletilebilecek iki banka vardır ve yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte diğer bankaların da sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemesi beklenmektedir.

Fibabanka Sıfır Faizli Yılbaşı Kredisi

Uzun süredir KOBİ’lere ve büyük işletmelere ticari bankacılık faaliyetleri kapsamında çeşitli avantajlı ürünler sunan ve kısa süre içerisinde ciddi başarılara imza atan Fibabanka, geçtiğimiz 2 yıl içerisinde sektörel bazda perakende bankacılık ürünlerine olan eğilimin artması neticesinde bireysel tüketicilere yönelik oldukça avantajlı kredi ve ürün kampanyaları düzenlemeye başlamıştır.

İlk olarak emekli maaşını bankasına taşıyan tüketicilere faizsiz kredi veren Fibabanka, yılbaşının yaklaşması itibariyle son zamanlarda düzenlenen en avantajlı kredi kampanyalarından birisini oluşturmuştur ve bu kapsamda 3 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçların karşılanabileceği sıfır faizli kredi imkanı sunmaya başlamıştır.

Tüketiciler Fibabanka’nın faizsiz ihtiyaç kredisine başvurmak için Fibabanka şubelerini ya da Fibabanka’nın internet sitesini kullanabilmektedir. Kredi tahsisi şube aracılığıyla gerçekleşecek olsa da hesap açılışı vb. işlemlerin kargo vesilesiyle halledilebilmesi kredinin Türkiye’nin her yerinden kullanılabilmesini sağlamıştır.

Fibabanka Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

 1. Kredi notu yüksek, gelir belgesi beyanında bulunabilen ve kredi limiti olan tüketiciler Fibabanka şubeleri ya da Fibabanka’nın internet sitesi aracılığıyla ilettiği başvurunun olumlu sonuçlanması halinde Fibabanka’nın müşteri temsilciliği tarafından aranır.
 2. Yapılan aramada hesap açılışı ve kredi tahsisi için gerekli evrakların kargoyla tüketiciye ulaştırılacağı ya da PTT şubelerinin kullanılması gerektiği bilgisi verilir ve adresin teyit edilmesi istenir.
 3. Adres teyidinin ardından kargo aracılığıyla yola çıkarılan evraklar tüketiciye ulaştırılır. Tüketicinin kredi ve hesap açılışı ile ilgili evrakları imzalamasına istinaden 1 gün içerisinde hesap açılışı gerçekleştirilir ve kredi, hesaba tahsis edilir.
 4. Söz konusu kredi farklı banka hesaplarına EFT aracılığıyla transfer edilebilir ya da Fibabanka’dan alınan ATM kartı vesilesiyle ATM’den çekilebilir.

Fibabanka Faizsiz İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Fibabanka’nın faizsiz ihtiyaç kredisi 3 bin TL ve en fazla 18 ay vadeyle kullanılabilmektedir. Bu kapsamda tüketicilerin 3 bin TL’lik krediyi 18 ay vadeyle tahsis etmesi halinde her ay yapması gereken taksit ödemesi 167 TL olacaktır. Finansman tahsis ücreti olarak 420 TL, sigorta primi olarak da 45 TL ödeme yapılması gerekir. Kredinin tüketiciye yıllık maliyeti % 22,04 oranında olacaktır.

sifir faizli ihtiyac kredisi veren bankalar
sifir faizli ihtiyac kredisi veren bankalar

Denizbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Denizbank uzun süredir yeni hesap açtıran ve açtırdığı hesaptan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren tüketicilere 1000 TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Bu kapsamda Denizbank şubeleriyle iletişime geçmesi gereken tüketici, açtıracağı mevduat hesabından 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdikten sonra 12 ay vade olanağıyla 1000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını faizsiz bir şekilde kredilendirebilir. Söz konusu kredi için yapılması gereken hiçbir ek masraf bulunmamaktadır. Bu kapsamda 12 ay vadeyle çekilecek 1000 TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi 83,33 TL olacaktır.

2 Yorumlar
 1. Talha diyor

  Admin faizsiz kredi demişsin ama bir tane bile katılım bankası yazmamışsın. Üstelik bu bankalar katılım bankası da değil. He gerçekten faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası varsa ona bir şey diyemem. Sizin sitenizde katılım bankasından faizsiz kredi haberleri görmek istiyoruz ve sizi severek takip ediyoruz

  1. Admin diyor

   Merhaba Talha Bey,
   Konuyla ilgili içeriklerimizi zaten bu doğrultuda hazırlıyoruz. İlgili bankaların faizsiz kredi kampanyaları bulunduğu için sizlerle paylaştık. Katılım bankaları için ayrıca içeriklerimiz bulunuyor. Bunun için Katılım Bankaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku