fbpx

Sıfır Faizli (Faizsiz) Taksitle ve Senetle Araba Satan Galeriler

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Taşıt kredisi ürünlerinin otomobil satışları üzerindeki doğrudan etkisini sektör üzerinde bir baskı olarak yorumlayan otomobil üreticileri, galericiler ve endüstri içerisinde yer alan bazı sermayedarlar tüketicilerin araç satın almak için banka harici alternatiflerden de yararlanabilmesini mümkün kılmıştır. 2019 yılı itibariyle bu kapsamda yararlanılabilecek yöntemler arasında senetle satış yapan galeriler, Wowwo, Emin oto ve otomobil üreticilerinin sıfır faiz kampanyaları bulunmaktadır. Dolayısıyla sıfır faizli taksitli araba satan galeriler, bu galerilerden nasıl araba satın alınabileceği, wowwo sistemi, otomobil kampanyaları ve faiz ödemeden taksitle araç satın almak isteyen tüketicilerin bunu nasıl yapabileceğiyle ilgili bazı detaylara değinmek yararlı olacaktır.

Sıfır Faizli Araba Satışı Yapan Galeriler

Galeriler araç bedelleri üzerinden senet düzenleyerek faiz almadan araba satışı gerçekleştirebilmektedir. Bu kapsamda tüketicilerin galerilerden yapacakları alımlarda vadelere bölünmüş şekilde taksit ödemeleri yapması ve parça parça ödemelerle aracın tamamına sahip olması mümkün olabilir.

Tüketicilerin ilgili galerilerle iletişime geçmesi illegal yöntemlere başvurması ya da yasa dışı bir işe kalkışması anlamına gelmiyor. Senet hukuken geçerliliği olan bir ödeme aracı ve galeriler de araç satışını senet üzerinden yapıyor.

Hangi galerinin senetle satış yaptığını araştırmak yerine satın alınacak araca karar verdikten sonra araç bedeli için senet düzenlenmesini talep etmek daha mantıklı olabilir çünkü ülkemizde faaliyet gösteren neredeyse her galeriden senetle alışveriş yapmak mümkün.

Araca karar verildikten sonra araç bedeli için kaç ay vadeyle ödeme yapılacağı belirlenmeli ve bu vade için araç bedeli üzerinden senet düzenlenmesi istenmelidir. Senedin düzenlenmesi sonrasında araç satın alınabilir.

Wowwo Senetle Araba Satışı

Wowwo, senetle araba satışını bir üst seviyeye taşıyarak bunu doğrudan faaliyet konusu haline getirmiş bir şirkettir. Tüketiciler Wowwo’nun portföyü içerisinde yer alan araçlardan herhangi birisini beğenip satın almaya karar verdikten sonra araç bedeli üzerinden senet düzenlenir ve aracın satışı gerçekleştirilir.

Tüketiciler senet bedellerini Wowwo’nun banka hesaplarına yapar ve her taksit ödemesinden sonra senedini alır. Wowwo, faaliyetine yıllardır Yeşil Holding çatısı altında devam etmektedir. Binlerce kişiyi araç sahibi yapan Wowwo, satışlarını internet üzerinden de yapma imkanına sahiptir.

Wowwo’nun web adresine girilmesi halinde portföyde olan araçlar görülebilir ve bu araçların bedellerine istinaden senet düzenlenmesi istenebilir.

Emin Oto Sistemi

Emin Oto, araç satın almak isteyen kişileri bir araya getirmek ve her ay grup içerisindeki bir kişiye araç satın almak konusunda faaliyet gösteren bir organizasyondur. Tüketiciler Emin Oto sistemine katılması ve hangi değerdeki aracı kaç ay taksit ödemesi yaparak satın alacağına karar verdikten sonra gruba dahil olur ve taksit ödemelerine başlar.

Taksit ödemelerine devam ederken her ay noter huzurunda çekiliş yapılır ve o ay grup üyelerinin ödemeleriyle bir araya gelen fonla kimin için araba alınacağı belirlenir. Ödemeye başladıktan sonra ilk ay içerisinde de son ay içerisinde de araç satın alma sırası kişiye gelebilir fakat her halükarda maksimum son ayın içerisinde araç satın alınmış olacaktır.

Sistem sayesinde faiz ödemesi yapılmaz ve oldukça maliyetsiz bir şekilde araç satın alınmış olur.

Sıfır Faizli Araba Kampanyası Yapan Galeriler

Büyük otomobil üreticileri ve bunların Türkiye distribütörleri tarafından düzenlenen kredi kampanyaları sayesinde yetkili araç satış bayileri üzerinden sıfır faizli kredi kullanılarak araç satın almak mümkün hale gelmektedir.

Tüketiciler her ay güncellenen kampanya listesini takip etmek ve sıfır faizli araç kredisi için başvuru tarihleri arasında talepte bulunmak durumundadır.

Sıfır faizli kredi kampanyaları marka ve model özelinde düzenlenir ve ilgili markaya bağlı yetkili satış bayileri üzerinden kredi kullandırılır. Banka kredileriyle birlikte yararlanılabilecek en güvenilir ve maliyetsiz çözümlerden birisidir. Düzenlenen kampanyalar sayesinde tüketiciler hem sıfır faizli araç kredisi kullanır hem de trafik sigortası, renk seçimi vb. konusunda ciddi indirimlere sahip olur.

Ford Sıfır Faizli Araba Kampanyası

Ford marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler Focus, Kuga, S-max ve Galaxy modelleri için talepte bulunması halinde 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını 24 ay vadeyle faizsiz olarak karşılayabilir. Bu krediden yararlanabilmek için Ford yetkili bayileriyle iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Peugeot Faizsiz Araba Kampanyası

Peugeot 208, 308 ve 301 modelleri için 20 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Peugeot 2008 satın almak isteyen tüketiciler ise 30 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi kullanabilir.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketicilerin yapması gereken tek şey yetkili Peugeot bayilerine giderek kredi başvurusunda bulunmak.

Opel Faizsiz Kredi

Opel  Insignia satın almak isteyen tüketicilerin 40 bin TL’ye kadar 30 ay vadeli kredi kullanması mümkündür. Daha uzun vade ve daha yüksek miktarlı kredi için talepte bulunulması halinde % 0,95 faiz oranından istifade edilebilir.

Kampanyaya katılım sağlamak için Opel yetkili bayilerine giderek başvuru yapmak gerekiyor.

Kia Sıfır Faizli Kredi İmkanı

Kia, herhangi bir binek ya da ticari araç satın almak isteyen tüketicilere 15 ay vadeyle 15 bin TL faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Tüketiciler tahsis ettikleri krediye ek olarak sigorta indirimleri ve çeşitli avantajlara da sahiptir.

Fiat Sıfır Faizli Kredi

Fiat 500 model otomobil satın alacak tüketiciler 20 bin TL’ye kadar 15 ay vadeli sıfır faizli kredi kullanma imkanına sahiptir. 500L model araç satın alacak tüketiciler 30 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi kullanabilir. Fiat Linea için de kredi kampanyası düzenleyen marka, 15 bin TL’ye kadar çekilecek krediler için 15 ay vadeyle sıfır faiz imkanı sunmaktadır.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketicilerin yapması gereken tek şey  Fiat yetkili bayilerine gitmek ve kredi başvuru sürecini başlatmaktır.

faizsiz taksitle senetle araba satan galeriler
sifir faizli faizsiz taksitle senetle araba satan galeriler

Sıfır Faizli Taksitli Araba Satan Galeriler Listesi

Yukarıda yazanlardan da anlaşılabileceği gibi her galeriden sıfır faizle araç satın almak mümkün olabilir. Bu nedenle tek tek galerilerin isimlerini ve adreslerini paylaşmak yerine neler yapılması gerektiğine kısaca değinilmesi daha yararlı olacaktır.

Herhangi bir markanın yetkili bayisi olmayan galeriler aracılığıyla araç satın alacak tüketiciler satın alacağı araca karar verdikten sonra senet düzenlenmesini talep etmelidir.

Wowwo aracılığıyla araç satın alacak tüketiciler satın alacağı araca karar verdikten sonra portföy temsilcisi ile iletişime geçmelidir.

Otomobil üreticilerinin kredilerine başvurmak isteyen tüketiciler kampanya dönemlerini takip etmeli ve bu dönem içerisinde ilgili markanın yetkili bayileriyle iletişime geçmelidir.

Sitemizde yer alan Kuveyt Türk Faizsiz Taşıt Kredisi konulu yazımızı da buradan okuyarak bir diğer alternatife göz atabilirsiniz.

2 Yorumlar
 1. oktay diyor

  BANA ARABA LAZIM 0505 54* ** **

  1. Admin diyor

   Merhaba Oktay Bey,
   Faizsiz ve taksitle araba almak için yazımızda belirttiğimiz kanalları kullanabilirsiniz. Dileriz aradığınız gibi güzel bir otomobil bulur, kazasız belasız uzun süre mutlu günlerde binersiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku