fbpx

Seat Alacaklara Sıfır Faizli Kredi İmkanı (Tüm Modeller)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Son dönemde oldukça kaliteli ve teknolojik araçları bizlere sunan Seat, bu yılın son çeyreğinde avantajlı fiyatlardan sunuluyor. Seat otomobilleri avantajlı fiyatlardan ve ödeme kolaylıkları ile beraber sahip olabileceksiniz. Yeni üretim olan Seat Leon, İbiza ve tüm modellere, kısa bir sürede sahip olabileceksiniz. Seat alacaklara sıfır faizli kredi imkanı verilmekte ve balon ödeme olarak, vade yapılmaktadır. Peki sıfır faizli seat kredisi nasıl alınır ve sıfır faizli seat kampanyaları nelerdir gibi sorulara yanıtlar verelim.

İçeride Neler Var?

Seat Sıfır Faizli Kredi İmkanı

SEAT, düşük taksitli ve 36 ay vade ile yeni bir araç sahibi yapıyor ve SEAT Auto Credit devreye giriyor. Bu sistemde başlangıçta çok ufak bir peşinat ödemesi yaparak ve düşük taksitli kredi seçenekleriyle yeni bir SEAT otomobile sahip olabileceksiniz. SEAT Auto Credit sisteminde geri alım avantajlarından da yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz son taksit olan 36. taksit tutarını 36. taksitin vade tarihinde geçerli olan ve kredi koşulları üzerinden 12 aya da bölebilirsiniz. Ayrıca, bu taksiti de ödemek istemiyor iseniz eğer, SEAT Finans aracınızı geri alım garantisini sunmaktadır. Son taksit tutarını ödemeden sistem üzerinden ayrılmak isterseniz, SEAT Finans aracınızı sizlerden geri alıyor. Kasım ayında geçerli olan bu kampanya, tüm SEAT Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor. Ayrıca bu uygulanan SEAT Auto Credit kampanyası süresince 1 yıllık kasko ve 1 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin de ayrıca satın alınması gerekmektedir.

SEAT Finans’ın geri alım imkanı verdiği SEAT Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değerlerinin tespiti yapılır. Ayrıca alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları da eş zamanlı olarak belirlenir. 36 aylık vade sonucunda aracın 60 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 olarak değer kaybı uygulanmaktadır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi aracın değerlendirmesini yapar. Aracın değişmiş veya boyalı olarak geçen parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 olarak değer kaybı uygulanmaktadır.

SEAT Ibiza

Günlük 26 TL taksit ödemesi 57.000 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarı ile sunulan Ibiza 1.0 75 HP S&S Reference için geçerli olmaktadır. Peşinat tutarı 18.500 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık olarak ödeme tutarı 791 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 32.490 TL olarak belirlenmektedir. Faiz oranı aylık %1,20, yıllık %14,40 olarak aktarılmaktadır.

Bunun yanı sıra; Ibiza modeline özel olarak 30 bin TL 12 ay vade ile sıfır faizli finansman desteği verildiği görülmektedir.

seat faizsiz kredi
faizsiz kredi ile seat almak

SEAT Leon

Günlük 32 TL taksit tutarıdır ve 77.400 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulmaktadır. Buna ek olarak Leon 1.2 TSI 110 HP Style için geçerli olmaktadır. Son taksit tutarı tutarı 28.700 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık olarak ödeme tutarı ise 959 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 43.344 TL’dir.

Sitemiz üzerinden gerek Seat markası ve gerekse de diğer markaların düşük faizli ve faizsiz araba kampanyaları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku