fbpx

Resital Yenikent Sincan Ankara Konut Projesi Özellikleri Fiyat Listesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Vizyon Grup güvencesiyle Ankara’nın Sincan ilçesinde toplamda 17 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Resital Yenikent konut projesi kapsamında 238 konutun satışı gerçekleştirilecektir. Cazip fiyat avantajlarıyla ve hemen teslim imkanıyla satışa sunulan konutların yarısından fazlası satıldı, promosyonlu fiyatlardan yararlanmak isteyen tüketicilerin satış işlemlerine başlamak için hızlı davranması yararlı olacaktır.

Resital Yenikent Proje Özellikleri

Toplamda 238 konutun bulunduğu proje içerisinde 22 tane de dükkan bulunuyor. İlgili konutlar toplamda 4 farklı blokta bulunuyor ve tüm konut sahiplerinin yararlanabilmesi adına bir tane de sosyal tesis alanı var. Satışa konu gayrimenkuller 1+1, 2+1 ve 4+1 tipinde. İlgili konutların hangi tipte olduğu fark etmeksizin sahip olduğu özellikler şu şekilde:

 • Çocuk parkı,
 • Özel güvenlik noktaları,
 • Kameralı güvenlik sistemi,
 • Kamelya,
 • Açık otopark,
 • Jeneratör, yangın merdiveni, asansör ve paratoner,
 • Her konutta ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, depo ve alarm sistemi,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Konut projesi konumu itibariyle oldukça değerli bir bölgede yer alıyor. Son zamanlarda başkente göçün artması itibariyle yatırım açısından da ciddi bir potansiyel taşıdığını belirtmekte fayda var. Yapılan incelemeler 1+1 konutlar için 650 TL, 2+1 konutlar için 800 TL ile 1000 TL arasında kira getirisinin mümkün olduğunu ortaya koyuyor.

Resital Yenikent Fiyat Listesi

Konut projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları büyüklükleriyle doğru orantılı olacak şekilde belirlendi, bu kapsamda:

 • Büyüklükleri 61 metrekare olan 1+1 konutlar 140 bin TL,
 • Büyüklükleri 97 metrekare olan 2+1 konutlar 210 bin TL,
 • Büyüklükleri 186 metrekare olan 4+1 konutlar 264 bin TL ile 355 bin TL arasında satışa sunuldu.

Resital Yenikent Ödeme Seçenekleri

Söz konusu konut projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamı imar ve iskan iznine tabi. Bu kapsamda konut kredisi kullanmak isteyen tüketicilerin banka kredisi için talepte bulunması mümkün. Şirket, herhangi bir faizsiz kredi imkanı sağlamıyor faizsiz kredi kullanmak isteyen tüketicilerin katılım bankaları aracılığıyla konut finansmanı kullanması mümkün.

resital yenikent sincan ankara konut projesi
resital yenikent sincan ankara konut projesi

İnternet sitesi: resitalyenikent.com

Telefon: 0312 273 00 00

Proje Mevkii: Mustafa Kemal Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 5, Yenikent, Sincan, Ankara.

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Konut Sayısı: 238

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife buradan ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faize Girmeden Fuzul Ev ile Nasıl Faizsiz Konut Alınır konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku