Prime 360 Burgaz Bursa Mudanya Sıfır Faizli Konut Projesi


Demirdemirtaş İnşaat imzasıyla Bursa’nın Mudanya ilçesinde toplamda 21 bin metrekare alan üzerinde yükselen Prime 360 Burgaz Projesi kapsamında 196 konutun satışı gerçekleştirilecektir. 185 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılan konutların 2019’un Ekim ayında teslim edilmesi planlanmaktadır.

Prime 360 Proje Özellikleri

Bursa’nın son dönemlerde en hızlı değer kazanan ilçelerinden Mudanya ilçesinde toplamda 21 bin metrekare alan üzerinde yükselen Prime 360 projesinde her keseye uygun konut bulunmaktadır. 11 farklı blokta 4 farklı tipteki konutların genel özellikleri şu şekildedir:

  • Yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Spor salonu,
  • Market,
  • Güvenlik,
  • Otopark,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje halen talep aşamasındadır, teslimat sonrası konutların % 60 prim yapması, yatırımcısına ise her ay 1200 – 1500 TL aralığında kira getirisi sağlaması beklenmektedir.

Prime 360 Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında teslim edilecek konutların fiyatları, konutların büyüklüğü ve oda sayısına bağlı olarak değişmektedir. Bu kapsamda yayımlanan bildiride ayrı ayrı konut fiyatları başlamamış, fakat en düşük konut fiyatının 185 bin TL, en yüksek konut fiyatının 895 bin TL olduğu açıklanmıştır.

1+1 dairelerin büyüklüğü 70 metrekare, 2+1 dairelerin büyüklüğü 104 ile 134 metrekare arasında, 4+1 dairelerin büyüklüğü ise 258 metrekaredir.

Fiyat hesaplaması yapmak isteyen tüketicilerin birim metrekare fiyatının 2700 TL olduğunu bilmesi gerekir.

Prime 360 Ödeme Seçenekleri

Kişiye özel ödeme planı avantajının bulunduğu Prime 360 projesi kapsamında belirli bir oranda peşinat ödemesi yapıldıktan sonra faizsiz şirket için kredi imkanı sağlanmaktadır. Talep edilmesi halinde düşük faizli banka kredisi de kullanılabilir.

İlgili Yazı  Ova Kule Keçiören Ankara Konut Projesi Faizsiz Kredi İmkanı

Prime 360 Satış

Prime 360 konut projesi kapsamında satışa sunulan konutların özellikleri, ödeme seçenekleri vb. konularda sorular sormak isteyen tüketicilerin satış ofisiyle irtibat kurması gerekmektedir. Proje görsellerine ve örnek daire resimlerine bakmak için ise web adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

prime 360 burgaz bursa mudanya sifir faizli konut projesi

prime 360 burgaz bursa mudanya sifir faizli konut projesi

Firma adı: Demirdemirtaş Yapım İnşaat

İnternet sitesi: prime360burgaz.com

Telefon: 0224 223 20 20

Proje Mevkii: Güzelyalı, Burgaz Mahallesi, Mudanya, Bursa.

Teslim Tarihi: 2019 Ekim

Konut Sayısı: 196

Sitemizde Bursa Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git