fbpx

Portova Ankara Keçiören Konut Projesinde Taksit İmkanı

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Ankara’nın hızla gelişen Keçiören ilçesinde toplamda 8600 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Portova konut projesi kapsamında 92 konutun satışı gerçekleştirilecektir. İlgili konut projesi kapsamında teslim edilecek konutların büyüklükleri 165 metrekare, fiyatları ise 550 bin TL’den başlamaktadır. Hali hazırda % 10’u satılan konutların Haziran 2019’da teslim edileceği belirtildi.

Portova Ankara Konut Projesi Özellikleri

Aksa İnşaat güvencesiyle Ovacık bölgesinde yani oldukça değerli bir alanda yükselen konut projesi kapsamında 92 daire teslim edilecek. İlgili dairelerin tümü 4+1 tipinde fakat net büyüklükleri arasında bazı farklar bulunuyor. Tüketicilerin hangi konutu satın aldığı fark etmeksizin sahip olacağı avantajlar şu şekilde:

 • Açık yüzme havuzu,
 • Çocuk parkı,
 • Spor salonu,
 • Özel güvenlik,
 • Kameralı güvenlik sistemi,
 • Kapalı otopark,
 • Asansör,
 • Çamaşır odası,
 • Her konut için balkon,
 • Akıllı ev teknolojisi,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Toplamda 2 blokta bulunan konutlar şehrin en işlek noktalarından birisinde hayata geçiyor. Giderek gelişen bölgenin yatırım potansiyeli de oldukça yüksek, sadece bu konut projesi özelinde konuşulacak olursa yatırımcısına % 20 civarında prim sağlayacağı tahmin ediliyor. 2019 yılı içerisinde teslim edilecek konutların kira getirileri de hayli yüksek olacak.

Portova Ankara Konut Projesi Fiyat Listesi

Konut projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamının 4+1 tipinde olduğuna yukarıda değinildi, büyüklükler ise ortalama 165 metrekare. Tüketiciler ilgili konutlara 550 bin TL ile 750 bin TL arasında değişen fiyatlarla sahip olabilecek.

Portova Ankara Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Aksa İnşaat ve Alba Mimari ortaklığıyla hayata geçirilen söz konusu konut projesi kapsamında ev sahibi olmak isteyen tüketicilere kendilerine en uygun düşecek şekilde ödeme alternatifleri sunulabiliyor. Bu kapsamda finansal konuların satış ofisiyle irtibat kurularak görüşülmesi gerekiyor. Ek olarak proje kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamı banka kredisi için de uygun, tüketiciler faizsiz kredi kullanmak için katılım bankalarıyla temas kurabilir.

portova ankara kecioren konut projesi
portova ankara kecioren konut projesi

İnternet sitesi: aksayapi.com

Telefon: 0532 666 34 73

Proje Mevkii: Ovacık Mahallesi, 06280, Keçiören, Ankara.

Teslim Tarihi: Haziran 2019

Konut Sayısı: 92

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife buradan ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faize Girmeden Fuzul Ev ile Nasıl Faizsiz Konut Alınır konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku