fbpx

Palm City Antalya Döşemealtı Konut Projesi ve Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın en değerli bölgelerinden Döşemealtı’nda toplamda 63 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Palm City Modern konut projesi kapsamında 178 villanın satışı gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları 700 bin TL’den büyüklükleri ise 186 metrekareden başlamaktadır. Firma, satışa çıkarılan konutların neredeyse tamamı için halen promosyonlu fiyatlardan teslimat yapmaktadır.

Palm City Modern Proje Özellikleri

Gençer Group güvencesiyle Antalya’nın en değerli bölgelerinden birisinde hayata geçirilen proje 178 tane ikiz villadan oluşmaktadır. Tamamı 3+1 tipinde olan villaların içerisinde bulunduğu alanda çeşitli sosyal donatılar da vardır. Firma, villa satın almak isteyen tüketicilerin ödeme konusunda yaşadığı sorunları aşmak için kendine has ödeme seçenekleri de geliştirmiştir. Projenin genel özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Açık ve kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı, spor merkezi,
  • Özel güvenlik ve kameralı güvenlik sistemi,
  • Futbol sahası, basketbol sahası ve tenis kortu,
  • Kapalı otopark,
  • Masa tenisi ve bilardo,
  • Asansör, yerden ısıtma, ebeveyn banyosu ve şomine,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Geniş bir arazi üzerine konumlandırılan projedeki tüm villalar dublekstir. Net 150, brüt 186 metrekare büyüklüğe sahip olan villaların tavan yüksekliği ise 3,25 metre civarındadır. Projede yer alan villaların en büyük avantajı her villa için ortalama 250 metrekare kadar bahçe alanı ayrılmasıdır. Proje kapsamında villa satın alan tüketiciler bu bahçelerin de sahibi olacak, burada kendi istediği gibi ekim yapıp çevre güzelleştirmelerine imza atabilecektir.

Teslimat sonrasında yatırımcısına % 20 ile % 25 arasında prim sağlayacağı düşünülen projenin kira getirisinin ise 3 bin 500 TL dolaylarında olacağı tahmin ediliyor.

Palm City Modern Proje Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan villaların bahçe alanları 250 metrekare ile 300 metrekare arasında değişmektedir. Buna karşın her villanın net büyüklüğü 150 metrekaredir. 700 bin TL ile 880 bin TL arasında değişen fiyatı belirleyecek en önemli etken villanın bahçe büyüklüğüdür. Tüketiciler hangi villayı satın alacaklarına karar verdikten sonra fiyat teklifini de talep edebilir.

Palm City Modern Ödeme Seçenekleri

Villa satın almak isteyen tüketicilerin % 40 peşinat ödemesi yapması halinde arta kalan % 60’lık kısım için 0,70 faiz oranıyla 5 yıl vadeli kredi kullanması ya da peşinat ödemesi yapmadan 10 yıl vadeyle 0,80 faiz oranlı kredi çekmesi mümkündür. Firma, faizsiz kredi imkanı sunmamaktadır.

palm city antalya konut projesi
palm city antalya konut projesi

İnternet sitesi: modern.palmcity.com.tr

Telefon: 0533 376 3533

Proje Mevkii: Altınkale mahallesi, palmiye caddesi, no:63, Döşemealtı, Antalya.

Teslim Tarihi: Eylül 2018

Konut Sayısı: 178

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Albaraka Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku