fbpx

Oyak Göksupark Ankara Konut Projesi Özel Kampanyalar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Oyak inşaat güvencesiyle Ankara’nın son dönemlerde en dikkat çeken ilçelerinden Eryaman ilçesinde toplamda 73 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Oyak Göksupark Konut projesi kapsamında 1876 konutun satışı gerçekleştirilecektir. İlgili konutların tamamı farklı tipte ve fiyatları 191 bin TL’den başlıyor. Avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için hızlı davranmakta yarar var.

Oyak Göksupark Konut Projesi Özellikleri

Toplamda 15 bloktan oluşan projenin ilk aşamasında satışlar için 150 bin üyesi olan OYAK’lılara öncelik verilecek. İlgili üyelerin konut projesine yeterli talep göstermemesi halinde diğer tüketiciler de ilgili konutlarsan satın alma imkanına sahip olacak. Tüketicilerin ilgili konutlara sahip olmak için çeşitli ödeme kolaylıklarından yararlanma imkanı da var.

Projede hangi konutun satın alındığı fark etmeksizin bazı ortak özellikler de bulunuyor. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Spor salonu,
  • Kameralı güvenlik,
  • Özel güvenlik,
  • Kapalı otopark,
  • Süs havuzu,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Oyak Göksupark Konut Projesi Fiyat Listesi

Konut projesi kapsamında satışa sunulan konutların fiyatları büyüklükleriyle doğru orantılı olarak belirlendi fakat 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki konutlar için ayrı ayrı fiyat açıklaması yapılmadı. Tüketicilerin ilgili konutlara en az 191 bin TL, en fazla 725 bin TL ödeyerek sahip olması mümkün.

Oyak Göksupark Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutların tamamı banka kredisi için uygun durumda ve OYAK ile anlaşmalı banka şubelerinden kullanılacak kredi için çok düşük faiz oranlarıyla ev sahibi olmak mümkün. OYAK’ın tüketicilere sağladığı şirket içi finansman vb. ek avantajları bulunmuyor. Faizsiz kredi kullanmak isteyen tüketicilerin katılım bankaları aracılığıyla faizsiz kredi kullanması da mümkün.

Oyak Göksupark Satış

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutlar OYAK üyeleri öncelikli olarak satışa çıkarıldı. Bu nedenle ilk etapta OYAK üyelerinin konutlara olan talepleri dikkate alınacak ve yeterli talep elde edilemezse diğer tüketicilere de konut satışına başlanacak.

oyak goksupark ankara konut projesi
oyak goksupark ankara konut projesi

İnternet sitesi: oyakgoksupark.com

Telefon: 0312 666 05 77

Proje Mevkii:Göksu Mahallesi, No: 5, Eryaman, Ankara

Teslim Tarihi: Aralık 2020

Konut Sayısı 1876

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda buradan daha fazla alternatife ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Türkiye Finans Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku