fbpx

Ova Kule Keçiören Ankara Konut Projesi Faizsiz Kredi İmkanı

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İpektaş İnşaat’ın imzasıyla Ankara’nın en hızlı değerlenen bölgelerinden Keçiören’de toplamda 9 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Ova Kule konut projesi kapsamında 94 konut satılacak. İlgili konutlar 4+1 ve 5+1 olmak üzere iki farklı tipte, büyüklükleri ise 195 metrekareden başlıyor. İlgili konut projesi kapsamında konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin en az 760 bin TL’yi gözden çıkarması gerekiyor.

Ova Kule Konut Projesi Özellikleri

Ova Kule konut projesi kapsamında daire sahibi olmak isteyen tüketicilerin konutları tek blokta yer alıyor. Her konut için çocuk odası ve çocuk banyosu gibi imkanların bulunduğu projede hangi dairenin satın alındığından bağımsız olarak şu gibi imkanlara yer verildi:

  • Çocuk parkı,
  • Spor merkezi,
  • Kapalı otopark,
  • Sosyal faaliyet alanları,
  • Yangın merdiveni,
  • Asansör,
  • Ebeveyn banyosu,
  • Balkon,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

27 katlı tek blokta yer alan konutların büyüklükleri 195 metrekare ile 425 metrekare arasında değişiyor ve her bütçeye uygun bir teklifte bulunuluyor. Oldukça geniş bir alanda sosyal imkanlara da yer verilen proje kapsamında satışa çıkarılan dairelerin 2020 yılının Şubat ayında tamamlanacağı tahmin ediliyor.

Bulunduğu bölge ve projenin özellikleri dikkate alındığında yatırım açısından da oldukça cezbedici bir imkan olduğunu belirtmekte fayda var. Bölge incelendiğinde ilgili konut projesinin yatırımcısına aylık 2 bin 500 TL ile 3 bin TL arasında kira getirisi sağlayabileceği belirtiliyor. Hali hazırda promosyonlu fiyatların geçerli olmasından mütevellit yatırım yapmak isteyenlerin de aceleci davranması gerektiğini bilmesi gerekir.

Ova Kule Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konut fiyatlarıyla ilgili tek açıklama 195 metrekare büyüklüğündeki 4+1 konutlara ilişkin oldu. Tüketiciler ilgili konutlara 760 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. 5+1 konutların satış fiyatıyla ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Ova Kule Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında konut satın alacak tüketicilerin ve yatırımcıların sıfır faizli kredi imkanı bulunuyor. İnşaat şirketi satış öncesinde % 50 peşinat ödemesinin yapılması halinde arta kalan % 50’lik kısım için 2 yıl vadeli sıfır faizli kredi imkanı sağlıyor. Buna ek olarak daha uzun vadeli kredi kullanmak isteyenlerin banka kredilerine başvurması da mümkün.

ova kule kecioren ankara faizsiz konut projesi
ova kule kecioren ankara faizsiz konut projesi

İnternet sitesi: ovakule.com

Telefon: 0312 378 80 60

Proje Mevkii: Ovacık Mahallesi, 663’üncü Cadde, No: 27, Keçiören, Ankara.

Teslim Tarihi: Şubat 2020

Konut Sayısı: 94

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife bu bölümden ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faize Girmeden Fuzul Ev ile Nasıl Faizsiz Konut Alınır konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku