fbpx

Öğretmenler İçin Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Kredilerin faizsiz yani sıfır faizli olarak tahsis edilebilmesi için devlet teşviki ya da yeni müşteriler elde etmek amacıyla oluşturulan banka kredi kampanyaları gereklidir. Hali hazırda öğretmenler gününde müşteri özelinde bazı öğretmenlere faizsiz kredi verilebileceğiyle ilgili kısa mesajla bilgilendirme yapılmıştır, ancak her öğretmene sağlanmayan bu imkan bankaların da kendi içerisinde müşteri sınıflandırması yapmasından kaynaklanmaktadır.

Örneğin geçtiğimiz öğretmenler gününde faizsiz kredi kampanyalarından yararlanabileceğiyle ilgili bilgilendirilen öğretmenler ya ilgili bankayı aktif olarak kullanmamakta ve bunun önüne geçilmeye çalışılmakta ya da yüksek miktarda mevduatı uzun süredir ilgili banka hesabında tutmakta ve bu sayede bankanın değerli müşterileri arasında yer almaktadır. Bu iki koşulun sağlanmaması halinde öğretmenlere iletilen kampanya dönemlerine özel faizsiz kredi imkanından farklı bir olanak şimdilik bulunmamaktadır. Bu nedenle aşağıda hali hazırda en cazip fırsatlarla öğretmenlere kredi veren bankalara değinilecektir.

Faizsiz Kredi Kampanyaları

Öğretmen olunduğu bir yana bırakılırsa ve doğrudan bankaların düzenlediği, herkesin katılımına açık faizsiz kredi kampanyaları üzerine yoğunlaşılırsa çok daha kısa sürede amaca ulaşılması mümkün hale gelecektir. Örneğin hali hazırda Denizbank ve Fibabanka tüm tüketicilerin katılımına açık sıfır faizli kredi kampanyaları oluşturmuştur ve belirli prosedürlerin yerine getirilmesi halinde kısa süre içerisinde faizsiz kredi imkanından yararlanmak mümkün hale gelir.

Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyası

İlk defa Denizbank müşterisi olacak ve açılacak mevduat hesabından en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verecek tüketiciler 1000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını 12 ay vade ve sıfır faiz imkanıyla kredilendirme imkanına sahip olur. Kampanyaya katılmak isteyen tüketiciler en yakın Denizbank şubesine giderek nüfus cüzdanı ve ikametgah belgesi ile birlikte hesap açtırabilir, 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermesi koşuluyla da 1000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını faizsiz olarak kredilendirebilir.

Fibabanka Faizsiz Kredi Kampanyası

Fibabanka’nın yılbaşına özel olarak düzenlediği faizsiz kredi kampanyası kapsamında 3000 TL’ye kadar olan ihtiyaçların 18 ay vade imkanıyla sıfır faizli olarak kredilendirilmesi mümkün hale gelmiştir. 3000 TL’den daha fazla ihtiyacı olan tüketiciler ise % 1,04 faiz oranı avantajıyla 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını 24 ay vade ile kredilendirme olanağına da sahiptir. Başvuru iletmek isteyen tüketiciler en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilir ya da Fibabanka’nın internet sitesindeki başvuru formunu doldurabilir.

Halkbank Öğretmen Kredisi

Halkbank’ın öğretmenler gününe özel olarak başlattığı Öğretmenler Günü İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında nakit ihtiyacı olan öğretmenler piyasa koşullarına göre çok daha cazip faiz fırsatıyla 90 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını kredilendirme imkanına sahip olmuştur.

ogretmenlere faizsiz kredi
ogretmenler icin sifir faizli kredi veren bankalar

48 aya kadar vadelendirme imkanı ve % 1,18 faiz fırsatı sunan Halkbank’ın öğretmenler günü kredisine başvuru iletmek isteyen öğretmenler en yakın Halkbank şubesine giderek başvuru iletebilir ya da OGRETMEN boşluk TCKN boşluk AYLIK GELİR boşluk KREDİ MİKTARI yazıp 3452’ye SMS atabilir. (örnek: OGRETMEN 12345678910 3200 15000)

SMS ile iletilen kredi başvurusu ön başvuru niteliğindedir ve onaylanması halinde en yakın Halkbank şubesine giderek tahsis edilmesi gerekir. Hali hazırda Halkbank müşterisi olunsa da öğretmen olunduğunun ispatlanabilmesi için şubeye gidilmesi şarttır.

Sitemiz üzerinden faizsiz krediler ile ilgili olarak bu bölümü ziyaret ederek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Faizsiz her türlü kampanya için bizi takipte kalınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku