fbpx

Ofis Kare Bursa Nilüfer Faizsiz Ofis Projesi Fiyatlar ve Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bursa’nın değeri her geçen gün artan ilçesi Nilüfer’de toplamda 3 bin metrekare alan üzerinde yükselen Ofis Kare Projesi kapsamında 56 ofisin satışı gerçekleştirilecektir. 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilen ofisler, cazip ödeme seçenekleri ve yatırım potansiyeliyle tercih sebebi olmaktadır.

Ofis Kare Proje Özellikleri

Odunluk bölgesinde 3 bin metrekare alan üzerinde yükselen Ofis Kare Projesi kapsamında satışa sunulan ofisler 65 metrekareden başlamaktadır. 8 kattan oluşan projede satışa çıkarılan ofisler ihtiyaca bağlı olarak birleştirilebilmekte ve daha büyük bir alanın girişimci adına kullanılmasına imkan tanınmaktadır.

Proje kapsamında ofis sahibi olan girişimcilerin ek olarak istifade edeceği özellikler şu şekildedir:

  • Kameralı güvenlik,
  • Kapalı otopark,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje kapsamında satışa sunulan ofislerden herhangi birisini satın alan yatırımcılar için kira getirisinin aşağı yukarı 2500 TL olması beklenmektedir. Teslim tarihinden önce satın alınan ofislerin teslimlerin başlaması itibariyle % 30’a kadar prim yapacağı düşünülmektedir. Bu kapsamda yatırımcılar açısından da oldukça avantajlı teklifler bulunmaktadır.

Ofis Kare Proje Fiyat Listesi

Ofis kare projesi kapsamında satışa sunulan ofisler 65 metrekare büyüklükten başlamakta ve girişimcinin isteğine bağlı olarak büyüyebilmektedir. Bu doğrultuda her metrekare için belirlenen fiyatı ayrı ayrı açıklamak yerine minimum fiyatın 65 metrekare için 300 bin TL olarak duyurulmuştur.

Ofis Kare Projesi Ödeme Seçenekleri

Ofis kare projesi kapsamında ofis satın almak isteyen girişimciler için kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturulmaktadır. Talep edilmesi halinde düşük faiz oranlarıyla taksit ya da peşin ödeme sonrası faizsiz kredi imkanı sunulabilmektedir.

Ofis Kare Proje Satış

Ofis Kare projesi kapsamında satışa sunulan ofislerin özellikleri ve ödeme seçenekleriyle ilgili sorular sormak isteyen tüketicilerin satış ofisiyle irtibat kurması gerekmektedir. Proje görsellerine erişmek ve örnek daire resimlerine bakabilmek için ise proje web adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Ofis Kare Bursa Nilüfer
Ofis Kare Bursa Nilüfer Faizsiz Ofis Projesi Fiyatlar ve Detaylar

Firma adı: Ykare İnşaat

İnternet sitesi: ykareinsaat.com

Telefon: 0542 468 16 16

Proje Mevkii: Mihraplı Caddesi, Odunluk Mahallesi, 16110, Nilüfer, Bursa.

Teslim Tarihi: 2018 Ağustos

Konut Sayısı: 56

Sifirfaizli.com olarak siz değerli okurlarımız için Bursa Konut Projeleri konusunda en son ve güncel bilgileri buradan aktarmaya devam ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku