fbpx

Ofis Gökçadır Bursa Nilüfer Faizsiz Ofis Projesi Fiyat Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bursa’nın hızla değerlenen bölgelerinden Nilüfer’de toplamda 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Ofis Gökçadır projesi kapsamında 38 ofis ve 6 dükkanın satışı gerçekleştirilecektir. Bölgedeki potansiyel dikkate alındığında ciddi bir yatırım potansiyeli taşıyan Ofis Gökçadır’ın satışa sunduğu ofislerin neredeyse yarısı çoktan satıldı.

Ofis Gökçadır Proje Özellikleri

Gökçadır İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Ofis Gökçadır projesinde ofislerin büyüklükleri 74 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiyor. Talep edilmesi halinde katlardaki 4 ofisin birleştirilerek 400 metrekareye varan büyüklüklerde tek bir ofis olması da mümkün. Ergonomik bir yapı ortaya koyan Gökçadır İnşaat yine talebe bağlı olarak dubleks ofis imkanı da sağlayabiliyor.

Projenin genel özellikleri ise şu şekilde:

  • Su deposu, hidrofor, jeneratör, asansör, lobi ve resepsiyon,
  • Özel güvenlik personeli, kameralı güvenlik sistemi,
  • Kapalı otopark,
  • Split klima, alarm sistemi ve rezidans hizmetleri,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Bursa’nın özellikle son 5 yıl içerisinde en hızlı değer kazanan bölgelerinden birisinde yer alan proje, Organize Sanayi Bölgesi’nin de hemen yanında. Proje kapsamında çalışma ortamından beklenen her türlü nitelik sunulmakta. Akıllı ofis teknolojilerinin benimsendiği projenin yatırımcısına aylık 2 bin TL’den başlayan kira getirisi sağlayacağı tahmin ediliyor.

Ofis Gökçadır Proje Fiyatları

Proje kapsamında satışa sunulan ofislerin metrekare birim fiyatı 45 TL civarında. En küçük ofis için 333 bin TL ödeme yapılması gerekirken üst sınır herhangi bir ek talep olmaması halinde en büyük ofis için 1 milyon 500 bin TL civarında. Teslim edilecek ofislerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 126 metrekare arasında değişmekte.

Ofis Gökçadır Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan ofisler için % 25 peşinat ödemesi yapılması halinde arta kalan % 75’lik kısmın vade farksız 48 taksite bölünmesi mümkün. Talep edilmesi halinde sıfır faizli kredi imkanı için katılım bankalarıyla temas kurulması da imkan dahilinde.

ofis gokcadir bursa nilufer
ofis gokcadir bursa nilufer

İnternet sitesi: ofisgokcadir.com

Telefon: 0224 441 33 92

Proje Mevkii: 23 Nisan Mahallesi, Mithat Paşa Caddesi, No: 22, Nilüfer, Bursa.

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Ofis Sayısı: 38

Bursa Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku