fbpx

Note 27 Elegance Antalya Kepez Konut Projesi Özellikleri

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın en hızlı gelişen ve değeri artan bölgelerinden Kepez’de toplamda 13 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Note 27 Elegance konut projesi kapsamında 252 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutların büyüklükleri 80 metrekareden başlamaktadır. Tüketiciler halen ön talep aşamasında olan konut projesi için avantajlı fiyat ve cazip ödeme planı gibi imkanlardan yararlanabilir.

Note 27 Elegance Konut Projesi Özellikleri

Proje toplam 252 konutu içerisinde barındırıyor ve 2+1, 3+1 olmak üzere iki farklı tipte konutlar yer alıyor. Oldukça yüksek standartlara sahip yapı malzemelerinin kullanıldığı inşaat projesi her bütçeden aileyi ev sahibi yapabilmek adına bölgede tercih edilebilecek en makul fiyat tekliflerinden birisini yapıyor. Projenin diğer genel özellikleri ise şu şekilde listelenebilir:

 • AVM, market, eğlence alanları, parklar, restoran, kuaför ve sinema gibi sosyal alanlar,
 • Hastane, sağlık ocağı, eczane vb. temel ihtiyaçlar,
 • İlköğretim okulu,
 • Kameralı güvenlik sistemi,
 • Özel güvenlik personeli,
 • Spor salonu, yüzme havuzu, yürüyüş alanı, sauna, toplantı salonu,
 • Hidrofor, açık otopark, su deposu, paratoner, ısı yalıtımı, misafir otoparkı,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Toplamda 6 farklı blokta yer alan 252 daire yatay mimarinin benimsenmesi itibariyle güzel bir manzaraya sahip. Şehrin keşmekeşinden uzak ailesiyle huzur dolu vakit geçirmek isteyenler için büyük bir sorunu çözen projenin yatırım potansiyeli de oldukça yüksek. Bölgedeki emlak endeksleri incelendiğinde son 5 yıl içerisinde ciddi bir değer artışının olduğu görülebilir. Proje kapsamında teslimatlara 2019 yılının Aralık ayında başlanacağı tahmin ediliyor.

Note 27 Elegance Konut Projesi Fiyat Listesi

 • 2+1 daireler 250 bin TL ile 325 bin TL arasında,
 • 3+1 daireler ise 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satıştadır.

Teslim edilecek en küçük dairenin büyüklüğü 80 metrekare, en büyük dairenin büyüklüğü ise 120 metrekaredir. Bu kapsamda metrekare birim fiyatının aşağı yukarı 3500 TL olduğundan söz edilebilir.

Note 27 Elegance Ödeme Seçenekleri

Proje yüklenicisi firma tüketicilerin % 15 peşinat ödemesi halinde arta kalan % 85’lik kısmı 48 ay vade farksız sıfır faiz imkanıyla kredilendirebilmesini mümkün kılıyor. Daha uzun vadeyle ödeme yapmak isteyen tüketicilerin ise katılım bankalarıyla temas kurarak sıfır faizli finansman başvurus uyapması mümkün.

note 27 elegance antalya kepez
note 27 elegance antalya kepez

İnternet sitesi: noteconstruction.com

Telefon: 0242 312 86 42

Proje Mevkii: Hüsnü Karakaş Mahallesi, 3547 sokak, No: 14, Kepez, Antalya.

Teslim Tarihi: Aralık 2019

Konut Sayısı: 252

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku