fbpx

Nokta Ankara Çankaya Konut Projesi Fiyatlar ve Özellikleri

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Turk Yapı güvencesiyle Ankara’nın en değerli bölgelerinden Çankaya’da toplamda 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Nokta Ankara konut projesi kapsamında 116 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. Satışa çıkarılan en küçük konutun büyüklüğü 132 metrekareden, fiyatı ise 770 bin TL’den başlamaktadır. Projede halen talep aşamasında olunmasından dolayı promosyonlu fiyatlar geçerlidir, ancak satışların giderek hız kazandığı düşünüldüğünde aceleci davranılmasının yararlı olacağı söylenebilir.

Nokta Ankara Proje Özellikleri

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden Çankaya’da toplamda 15 bin metrekare arazinin üzerinde yükselen proje içerisinde 116 konut, 14 ofis ve 38 ticari ünite yer alıyor. 2+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı proje içerisinde en küçük daire 132 metrekare, en büyük daire ise 215 metrekare büyüklüğe sahip.

Ödeme konusunda sıkıntı yaşayan tüketiciler için sıfır faizli kredi kampanyası da başlatan firma, daha uzun vadeli ihtiyaçları olanlara da yardımcı olabiliyor.

Başkente farklı bir konsept katma amacı taşıyan projenin bulunduğu bölge ve çevresindeki diğer projeler dikkate alındığında ciddi bir yatırım potansiyeli taşıdığını söylemek mümkün. Projenin yatırımcısına teslimattan sonra % 30 civarında prim sağlayacağı tahmin ediliyor.

Projenin diğer özelliklerini şu şekilde listelemek mümkün:

  • Kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Sauna, hamam ve spor salonu,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Nokta Ankara Proje Fiyat Listesi

Projede halen liste fiyatı uygulanmaktadır. Proje kapsamında daire sahibi olmak isteyen tüketicilerin en az 770 bin TL ödeme yapması gerekir. İlerleyen dönemlerde detaylı fiyat listesi açıklaması yapılacak, ancak bilgi talep etmek isteyen tüketicilerin firma ile iletişime geçerek birebir fiyat sorması da mümkün.

Nokta Ankara Ödeme Seçenekleri

Proje içerisinde satışa sunulan konutlar için peşin ödeme yapılması halinde % 10’luk bir indirim yapılacak. Buna ek olarak 48 ay sıfır faizli şirket içi finansman ya da 0,76 faiz oranıyla 60 aylık, 0,95 faiz oranıyla 10 yıl vadeli kredi imkanı da bulunuyor.

nokta ankara cankaya konut projesi
nokta ankara cankaya konut projesi

İnternet sitesi: noktaankara.com

Telefon: 444 78 08

Proje Mevkii: Ankaralılar Caddesi, no: 1, Ümit Mahallesi, Çankaya, Ankara.

Teslim Tarihi: Nisan 2021

Konut Sayısı: 116

Ankara Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku