fbpx

Nissandan Özel Sıfır Faizli Kredi Araba Kampanyaları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Nissan marka otomobiller Kasım ayına özel avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile beraber geliyor. Aralık Nissan Kampanyalarından sizlerden yararlanabilir ve özel finansman desteklerini alarak, hayalini kurduğunuz Nissan marka otomobile sahip olabilirsiniz. Üstün donanımlara sahip Nissan marka otomobiller sizlere 2017 yılının son çeyreğinde uygun fiyatlardan sunuluyor. Kredi kampanyaları ile beraber artık yollara Nissan ile çıkma zamanı ! Peki Nissan kampanyaları nelerdir ve Aralık ayı Nissan kampanyalarının detayları nelerdir gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

Nissan Kasım Kampanyaları

Nissan Qashqai modelleri, kasım ayı avantajlı fiyatları ve 1.500 TL değerinde hediye akaryakıt kampanyası ile beraber sizleri tüm Nissan Yetkili Satıcıları’nda bekliyor. Tüm Nissan Qashqai modellerinde akaryakıt hediyesini almak yerine, kampanyalı anahtar teslim fiyatlarına ek olarak oluşturulmuş 1.500 TL indirim geçerli olmaktadır. Nissan Micra modelini avantajlı bir şekilde almak isteyen kişiler, 12.000 TL, 12 ay vade, %0 faizli kredi fırsatında kefilsiz evraksız bir şekilde sahip olabilir. Nissan Juke modelini satın almak isteyen bireyler, 18.000 TL, 12 ay vade, %0 faizli kredi fırsatı ile beraber araç sahibi olabilirler. Nissan Qashqai sahibi olmak isteyen bireyler ise, 40.000 TL, 15 ay vade, %0,99 faiz oranı ile kredi fırsatlarını değerlendirebilir.

Nissan Navara modeli için ise 40.000 TL, 15 ay vade, %0,99 faiz oranı ile finansman desteği verilmekte ve 6.000 TL’ye varan nakit indirimi ile sizlere sunulmaktadır. Kredi Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereliğine mahsus olarak kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olarak ayarlanmaktadır. Tahsis ücretinin %5’ine tekabül etmekte olan BSMV aracı satın alan müşterileri tarafından ödenmektedir. Kampanyada belirlenmiş vade ve faiz oranları dışında ortaya çıkabilecek tüm ekstra masraflar, alıcılar tarafından ödenmektedir.

Nissan Kasım ayı kampanyası ile beraber Nissan Juke 1.5dCi manuel Skypack ve Nissan Juke 1.6 benzinli CVT Skypack modelleri için, panaromik sunroof farkı da Nissan’dan sizlere tamamen hediye ediliyor. Nissan Yeni X-Trail modeli, Kasım ayının lansmanına özel 60.000 TL, 36 ay vade, %0,99 faizli finansman desteği ile beraber Nissan Yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Bu kampanya, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Satıcıları’nda geçerli olmaktadır ve aynı zamanda stoklar ile sınırlıdır.

nissan faizsiz kredi
nissandan ozel sifir faizli kredi kampanyalari

Nissan Kredileri Nasıl Alınır?

Türkiye’nin her ilinde en az 2 adet Nissan bayi bulunmaktadır. Tüm bu yetkili satıcılar ile iletişime geçerek araçlarınızı beğenebilir ve aracı almaya karar verdiğiniz zaman, krediyi kullanabilirsiniz. Bu konuda risk raporunuz devreye girmekte ve kredi notunuz iyiyse, kredi çıkmaktadır. Kefilsiz evraksız, koşulsuz yukarıda yazılmış kredi kampanyaları ile beraber araçlarınıza kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Nissan ile artık hayatınıza yeni bir hava getirebilirsiniz!

  • X- Trail modelinde 40.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vade
  • Qashqai modelinde de aynı şekilde, 40.000 TL kredi 12 ay vade ile Nissan faizsiz kredi sağlamaktadır.
  • Juke modelinde ise; 24.000 TL ve 12 ay vade ile aynı şekilde % 0 faizli taşıt kredisi sunmaktadır.

Sitemiz üzerinden Nissan güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku