fbpx

Nilüfer Bulvark Park Evleri Konut Projesi Fiyat Listesi Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Beydağ İnşaat ve İNT Grup imzasıyla Bursa’nın yükselen değeri Nilüfer’de toplamda 17700 metrekare alan üzerinde inşa edilen Bulvar Park Evleri Projesi kapsamında satışa çıkarılan 408 konutun fiyatları 390 bin TL’den başlamaktadır.

Net büyüklükleri değişkenlik gösteren farklı tipteki dairelerin oldukça geniş sosyal imkanları bulunmaktadır.

Bulvar Park Evleri Projesi Özellikleri

Geçtiğimiz dönemlerde ciddi yatırımlar alan Nilüfer’de Ata Bulvarı bölgesinde yükselen Bulvar Park Evleri projesi toplamda 12 bloktan oluşuyor. Büyüklükleri 130 metrekare ile 225 metrekare arasında değişen konutlar, alıcılarına çeşitli sosyal imkanlar da sağlamaktadır. Konutların genel özellikleri ise şu şekildedir:

  • Yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Spor salonu,
  • Asansör,
  • Balkon,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların yatırımcısına her ay 2000 TL kira geliri sağlayacağı düşünülüyor. 2019’un Ocak ayında teslim edilmeye başlayacak konutlar satıldığı anda alıcısına % 25 prim sağlayacak.

Bulvar Park Evleri Fiyat Listesi

Bulvar Park Evleri Projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatlarıyla ilgili açıklama yapan Beydağ İnşaat ve İNT Grup’un bildirisi şu şekildedir:

  • Büyüklüğü 130 metrekare olan 2+1 dubleks daireler 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • Büyüklüğü 145 metrekare olan 3+1 daireler 430 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • Büyüklüğü 225 metrekare olan 4+1 dubleks daireler 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

Proje kapsamında satın alınabilecek en ucuz konut fiyatı 390 bin TL’yken modüler inşaat ile bezenmiş proje kapsamında konutla ilgili çeşitli ayrıcalıklı taleplerde bulunulması mümkün. Dolayısıyla üst fiyat limiti bulunmamaktadır.

Bulvar Park Evleri Projesi Ödeme Seçenekleri

Bulvar Park Evleri Projesi kapsamında sıfır faizli kredi imkanı sağlanmamaktadır. Fakat banka kredisi çekmeye uygun olan konutların ciddi anlamda yatırım değeri taşıması ve ortaklığın da kredi kullanılması konusunda tüketicilere yardımcı olması projenin veri tabanımızda bulunması gerekliliğini doğurmuştur.

Bulvar Park Evleri Projesi Satış

Bulvar Park Evleri Projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların satış işlemlerini başlatmak, ödeme seçenekleri ve konut özellikleriyle ilgili çeşitli sorular sorabilmek için satış ofisiyle irtibat kurulması gerekmektedir. Konut ve proje görsellerine erişmek için ise aşağıda yer alan proje web sitesinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır.

nilufer bulvarpark evleri konut projesi fiyat listesi detaylar

Firma adı: Beydağ ve İNT Grup

İnternet sitesi: bulvarparkevleri.com

Telefon: 0224 532 02 79

Proje Mevkii: Ata caddesi, Ataevler mahallesi, Nilüfer, Bursa.

Teslim Tarihi: 2019 Ocak

Konut Sayısı: 408

Sitemizde Bursa Konut Projeleri ile ilgili daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku