fbpx

Modda Bulvar İzmir Bornova Konut Projesi Fiyat ve Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İzmir’in en değerli bölgelerinden Bornova’da toplamda 15 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Modda Bulvar Bornova Konut Projesi kapsamında 1050 konutun satışı gerçekleştirilecek. Henüz ön talep aşamasında olan konutlar şimdiden büyük ilgi görüyor ve yatırımcılar için ciddi potansiyel taşıdığı söyleniyor.

Modda Bulvar Konut Projesi Özellikleri

Ontan Gayrimenkul Geliştirme firmasının imzasıyla Bornova’da yükselen konut projesi kapsamında teslim edilecek dairelerin büyüklükleri 79 ile 239 metrekare arasında değişiyor. Bir daireye ek olarak konut satın alanlara yaşam alanı da sunan projede dükkan satışı da gerçekleştirilecek. Dairelerin genel özellikleri ise şu şekilde:

  • Yüzme havuzu,
  • Spor salonu,
  • Kreş,
  • Kamera ve özel güvenlik,
  • Otopark,
  • Jeneratör,
  • Resepsiyon,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Satışı gerçekleştirilecek konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde. 1+1 konutların büyüklüğü 79 metrekare, 2+1 dairelerin büyüklükleri 125 – 165 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklükleri 187 – 206 metrekare, 4+1 dairelerin büyüklükleri ise 232 metrekare.

Sosyal açıdan zengin bir proje niteliği taşıyan Modda Bulvar’ın merkezinde 600 kişinin aynı anda istifade edebileceği bir sanat merkezi de bulunuyor. Kreş hizmeti de çalışan anne ve babaların gözleri arkada kalmadan işe gitmelerini mümkün kılıyor.

Modda Bulvar Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje henüz ön talep aşamasında ve bu nedenle fiyatlarla ya da teslim tarihiyle ilgili bir açıklama yapılmadı. İlerleyen dönemlerde ön satışlarla birlikte fiyat ve teslim tarihi gibi detayların da belli olması bekleniyor.

Modda Bulvar Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Yeni bir proje olmasından mütevellit teslim edilecek konutlara ilişkin nasıl bir ödeme fırsatı sunulacağı henüz belli değil. Fakat daha önceki konut satışları dikkate alındığında Ontan Gayrimenkul Geliştirme’nin şirket içi finansman ya da düşük faizli banka kredileriyle tüketicilere hizmet vereceği tahmin ediliyor.

modda bulvar bornova konut projesi

Firma adı: Ontan Gayrimenkul Geliştirme

İnternet sitesi: ontan.com.tr

Telefon: 444 67 31

Proje Mevkii: Koşukavak Mahallesi, Kamil Tanca Caddesi, No: 90, Bornova, İzmir.

Teslim Tarihi: Belli Değil

Konut Sayısı: 1050

Sitemizde İzmir de yer alan alternatif projelerden birisi olan Mahall Bomonti İzmir Sıfır Faizli Konut Projesi konulu yazımızı buradan okuyabilir, menüden İzmir ilindeki tüm projelere göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku