fbpx

Mini Cooperda Sıfır Faizli Kredi Var mı Kampanya

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Türkiye’nin sevimli otomobilleri arasında bulunan Mini Cooper, Kasım ayı süresince sizlere avantajlı teklifler ile sunuluyor. Artık dikkat çekmenin ve Mini Cooper ile yola çıkmanın tam zamanı. Sizlerde Borusan şubelerine giderek Cooper sahibi olabilir ve farklılık yaratabilirsiniz. Kefilsiz belgesiz kısa bir sürede kredinizi onaylatabilir ve Borusan kalitesi ile beraber Mini Cooper sahibi olabilirsiniz. Peki kasım ayı kapsamında geçerli olan MİNİ Cooper kampanyası nedir ve kredi olanakları var mıdır gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

MİNİ Cooper Kampanyaları

Ekim ayı MINI kampanyası dahilinde tüm MINI marka otomobiller sizlere; takas imkanı, sıfır faizli finansman olanakları ve fiyatlar ile beraber sunulmaktadır. MINI ailesinin en dikkat çeken, en büyük SUV üyesi Yeni MINI Cooper Countryman Kasım ayı boyunca 124.850 TL’den başlamakta olan avantajlı fiyatlar ile beraber Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor. Trafik sigorta poliçe bedeli bu tutara dahil edilmemiştir. Kampanya 2017 yılının sonuna kadar faturası kesilen MINI Cooper Countryman otomobiller için geçerli olmaktadır.

MINI Kasım ayı kampanyaları ile beraber Yeni MINI Countryman ALL4 modeli sizlere özel avantajlarla beraber geliyor. Yeni MINI Countryman ALL4 Kasım ayı boyunca 40.000 TL’lik kredi kullanımlı, 12 ay vadeli %0 faiz ve takas desteği ile beraber Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda sizlerin beğenisine sunuluyor.  2017 model olan ve sıfır MINI Countryman ALL4 otomobiller için geçerli olan cazip kredi avantajı ile beraber 12 ay vadeli, %0 faiz oranı, 40.000 TL tutarındaki gerçek kişi taşıt kredisi için Borusan Otomotiv Premium işbirliği ile finansman desteği sağlanmaktadır. Tahsis ücreti kredi kullanımı yapılmadan önce, sadece bir defaya mahsus olmak üzere alınmaktadır.

Türkiye’ye sınırlı sayıda getirilen MINI 5 Kapı Carbon Edition’a 36 ay vade ile beraber aylık 1.868 TL ödeme, %0,94 faiz ve takas desteği fırsatları ile sizlere sunuluyor. 2017 model yılı sıfır MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Cabrio, MINI Clubman model otomobiller için geçerli olan kredi kampanyası ile beraber avantajlı bir şekilde MINI Sahibi olabilirsiniz. 868 TL taksit tutarı, 36 ay vadeli, %0,94 faiz oranı ve 55.000 TL tutarındaki kredi, Borusan Otomotiv Premium işbirliği ile verilmektedir.

Kasım ayı MINI Kampanyaları ile beraber, MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Clubman ve MINI Cabrio modellerinde geçerli olmakta olan 36 ay vade ile ayda 1.868 TL ödeme, %0,94 faiz ve takas desteği fırsatları ve diğer ödeme kolaylıkları ile beraber Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

mini cooperda faizsiz kredi
mini cooperda sifir faizli kampanya var mi

Avantajlı MINI Otomobil Kredileri Nasıl Alınır?

Mını’nın sunduğu bu avantajlı krediler ile araba sahibi olmak için, sizlerin en yakında olan Borusan Otomotiv’e gitmeniz gerekmektedir. Kefilsiz belgesiz anında krediler onaylanmakta ve satışlar yapılmaktadır.

Sitemiz üzerinden Mini Cooper ya da diğer markalar ile ilgili Sıfır Faizli Taşıt Kredisi konusunda daha bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku