fbpx

Lindenpark Eskişehir Sıfır Faizli Konut Projesi Fiyatlar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Gold Yapı imzasıyla Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde toplamda 10 bin 870 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Lindenpark Eskişehir konutprojesi kapsamında 80 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilen daireler yüksek standartlara sahip kaliteli malzemelerle donatılmıştır. Tüketiciler satın aldıkları konutlara çok kısa bir süre içerisinde yerleşme olanağına sahiptir.

Lindenpark Eskişehir Konut Projesi Özellikleri

Gold Yapı imzasıyla Odunpazarı’nda konuşlanan Lindenpark projesi kapsamında inşa edilen konutların tümü 3+1 tipinde ve 137 metrekare büyüklüğe sahip. Peyzaj alanı da bulunan proje alçak 11 farklı bloktan oluşuyor. Projedeki tüm daireleri ilgilendiren ortak özellikler ise şu şekilde:

 • Yüzme havuzu,
 • Spor Merkezi,
 • Kameralı güvenlik,
 • Özel Güvenlik,
 • Basketbol sahası,
 • Açık ve kapalı otopark,
 • Ankastre beyaz eşya,
 • Kombi,
 • Ebeveyn banyosu,
 • Çamaşır odası,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje Eskişehir’in hızla değerlenen Odunpazarı ilçesinde yükselmesi ve kendine has butik bir yaşam alanı oluşturması gibi sebeplerle tüketicilerin ilgisini çekiyor ve bu açıdan yatırımcılar için de ciddi potansiyeli taşıyor. Teslim sonrası yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin edilen konutların kira bedellerinin 1000 TL ile 1250 TL arasında olması bekleniyor.

Lindenpark Eskişehir Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında teslim edilen konutların tümü tek tip ve 187 metrekare büyüklüğe, 3 odaya, 1 salona sahip. Tüketiciler söz konusu konutlara 350 bin TL bedelle sahip olabilir.

Lindenpark Eskişehir Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında teslim edilecek konutların tümü banka kredisi için uygun durumda. Faizsiz kredi kullanmak isteyen tüketiciler gerekli evraklarla birlikte katılım bankalarına başvurmaları halinde 10 yıl vadeyle konut finansmanı kullanabilir. İnşaat şirketinin tüketicilere sunduğu sıfır faiz ya da vade farksız taksit imkanı bulunmuyor.

Lindenpark Eskişehir Konut Projesi Satış

Proje görsellerine ve örnek daire resimlerine erişmek isteyen tüketicilerin tek yapması gereken web sitesini ziyaret etmek. Satış ve ödeme gibi prosedürler hakkında bilgi edinmek isteyenler ise satış ofisiyle irtibat kurabilir.

lindenpark eskisehir sifir faizli konut projesi
lindenpark eskisehir sifir faizli konut projesi

İnternet sitesi: Gold Yapı

Telefon: 0222 224 04 04

Proje Mevkii: Ihlamurkent Mahallesi, 26050, Odunpazarı, Eskişehir.

Teslim Tarihi: Temmuz 2018.

Konut Sayısı: 80.

Sitemiz üzerinden Eskişehir ilinde yer alan alternatif konut projelerine buradan ulaşabilir, bunun yanı sıra Türkiye Finans Faizsiz Konut Kredisi 100 Bin TL konulu yazımızı da okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku