fbpx

La Viva Yenikent Ankara Konut Projesi Özellikler Fiyat Listesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

EYM Kota Grup imzasıyla Ankara’nın en hızlı değerlenen bölgelerinden Yenikent’te toplamda 4800 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen La Viva Yenikent konut projesi kapsamında 100 konutun satışı gerçekleştirilecek. 275 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 144 metrekareden başlayan büyüklüklerle satışa çıkarılan konutlar farklı tipte ve her keseye uygun alternatif barındırıyor.

Ankara’nın en önemli merkezlerine yakın mesafede bulunan konutların çok büyük bir kısmı taşıdığı yatırım potansiyeli nedeniyle henüz talep aşamasındayken satıldı ve geriye satın alınabilecek % 65’lik kısım kaldı. Tüketicilerin talep aşamasındaki avantajlı fiyatlardan yararlanmak için aceleci davranması yararlı olacaktır.

La Viva Yenikent Konut Projesi Özellikleri

Ankara’nın son dönemlerde en hızlı gelişen bölgesi Yenikent’te toplamda 4 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen La Viva Yenikent konut projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlar 3+1 ve 4+1 olmak üzere iki farklı tipte. Proje kapsamında satışa çıkarılan 3+1 konutların büyüklükleri 144 metrekare, 4+1 konutların büyüklükleri ise 149 metrekare olarak belirtildi. Fiyatlama ise metrekare bazında yapılmakta.

En yüksek standartlara sahip yapı materyallerinin kullanıldığı konut projesinin 2019 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Bulunduğu bölge ve Ankara’nın son dönemlerde maruz kaldığı yoğun göç dalgası nedeniyle ciddi bir yatırım potansiyeli de taşıyan konut projesinin alıcısına ortalama % 25 prim sağlayacağı düşünülüyor. Bölgedeki diğer konutlar dikkate alındığında yatırımın kira getirisinin ise 1000 TL civarında olacağı düşünülüyor.

La Viva Yenikent Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları metrekare bazında hesaplanmakta ve 144 metrekareden oluşan 3+1 konutların fiyatı 275 bin TL’den başlıyor. Firma, konut özelinde fiyat politikası izliyor ve bu nedenle tek tek fiyat belirtilmesi mümkün değil. Tüketiciler satın alacağı konuta karar verdikten sonra ilgili konut için fiyat teklifi talep edebilir.

La Viva Yenikent Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutlar için % 50 peşinat ödemesi yaptıktan sonra banka kredisi kullanılması mümkün. Firma avantajlı banka kredisi haricinde henüz herhangi bir ödeme kolaylığı sağlamıyor.

la viva yenikent ankara konut projesi
la viva yenikent ankara konut projesi

İnternet sitesi: lavivayenikent.com

Telefon: 0312 277 4 277

Proje Mevkii: Çoğlu Mah. 832. Sok. No:16 Yenikent/Ankara

Teslim Tarihi: 2019 Aralık

Konut Sayısı 100

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife buralardan ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Albaraka Türk Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku