fbpx

Kuveyt Türk Senin Bankan Nedir Ne İşe Yarar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Dijital bankacılık uygulamalarının giderek daha fazla tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de yıllardır Senin Bankan markasıyla başarılı bir şekilde tüm bankacılık konularında müşterilerine hizmet veren Kuveyt Türk’tür. Her türlü bankacılık uygulamasını ve her türlü bankacılık ürününü şubeye gitmeden kullanabilen tüketiciler başarının hakkını dijital bankacılık uygulamasına yönelerek vermektedir.

Dijital bankacılık uygulamasının ülkemizdeki ilk örneklerinden birisi olan Senin Bankan, katılım bankacılığı prensiplerine uygun şekilde faaliyet göstermesiyle de özel bir konuma sahiptir.

Senin Bankan Nedir?

Senin Bankan küresel ölçekte geliştirilen ilk faizsiz dijital bankacılık uygulamasıdır. Her türlü bankacılık ürününe ve her türlü hizmete kolaylıkla erişebilmeyi mümkün kılan Senin Bankan, basit birkaç başvuru prosedürünün yerine getirilmesine istinaden şubeye gitmeden hesap açılmasına ve hatta katılım hesabı aracılığıyla yatırım yapılabilmesine imkan sağlamaktadır.

Senin Bankan Özellikleri

 • Senin Bankan müşterilerinin hesap açılışı ya da hesap kullanımı nedeniyle hiçbir ücret ya da hesap işletim masrafı ödemesi yapması gerekmez.
 • Senin Bankan müşterileri temin ettikleri kredi kartı için yıllık kart aidatı ödemesi yapmaz.
 • Senin Bankan müşterileri havale ya da EFT için hiçbir miktar için komisyon ödemesi yapmaz.
 • Senin Bankan müşterileri neredeyse her ay düzenlenen çeşitli kampanyalara katılım sağlayabilir.

Senin Bankan Başvurusu Nasıl Yapılır?

Senin Bankan dijital bankacılık uygulamasının bir parçası olmak ve hesap açtırmak isteyen tüketicilerin seninbankan.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra hesap başvuru formunu doldurması gerekir.

Formun doldurulması sonrasında beyan edilen adrese kurye aracılığıyla getirilen hesap açılış sözleşmesi vb. evrakların imzalanmasına istinaden anında hesap açılışı gerçekleştirilir.

Senin Bankan müşterileri hesap açılışı sonrasında şu ürünlere sahip olabilir:

 • Vadesiz mevduat hesabı,
 • Katılım hesabı,
 • Altın hesabı,
 • Platin hesabı,
 • Yatırım hesabı,
 • Krediler,
 • Bireysel Emeklilik Sistemi,
 • Mobil bankacılık uygulaması,
 • İnternet bankacılığı uygulaması,
 • Kredi kartı,
 • Banka kartı.

Senin Bankan Ne İşe Yarar?

Senin Bankan müşterilerine en temel bankacılık hizmetlerine ücretsiz bir şekilde erişme imkanı sağlamaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde açılabilen banka hesabı aracılığıyla her türlü EFT, havale işlemlerinin yapılması, faturaların ödenmesi, GSM TL yüklemelerinin yapılması, kredi çekilmesi, yatırım yapılması, vergi ödemelerinin gerçekleştirilmesi, ÖSYM vb. sınav ücretlerinin yatırılması mümkün hale gelir.

Tüm bu temel işlemlerin çoğu diğer bankalarda ücrete tabidir, ancak Senin Bankan bu gibi işlemler için müşterilerinden hiçbir ücret almaz.

Ek olarak internet ortamına özel düzenlenen kampanyalara katılım sağlayabilen müşteriler ciddi avantaj ve indirim sahibi olabilir.

kuveyt turk senin bankan
kuveyt turk senin bankan nedir ne ise yarar

Senin Bankan Kredi Veriyor Mu?

Senin Bankan müşterileri ya da hesap açtırmayı düşünen tüketicilerin aklını en çok karıştıran konulardan birisi de finansman konusudur. Katılım Bankacılığı prensipleri gereği iki ticari işleme tabi olan finansmanın sadece internet ortamından kullanılması mümkün değildir, ancak Senin Bankan’ın bu konudaki çözümü Kuveyt Türk şubeleridir. Tüketiciler internet ortamından yaptığı ön başvurunun olumlu yanıtlanması halinde Kuveyt Türk şubelerine gidip, gerekli evrakları ibraz ettikten sonra başvurusunu çok daha kısa süre içerisinde tamamlama imkanına sahip olur.

Sitemizde yer alan Kuveyt Türk 200 Bin TL Konut Finansmanı konulu yazımızı bu bölümden ortalama 3 dk da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku