fbpx

Koçfinans 12 Ay Vadeli Sıfır Faizli Danışmanlık Kredisi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

KOBİ’lerin işlerini profesyonel seviyeye taşımak ve çeşitli konulardaki spesifik uzman desteği ihtiyacını karşılamak adına Expertara ZEN ile güçlerini birleştiren Koç Finans böylece KOBİ’leri daha yakından tanıma ve ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünleri KOBİ özelinde avantajlı şekilde pazarlama imkanına sahip olmayı amaçlıyor. Bu kapsamda KOBİ’lerin eline geçen fırsat ise Koçfinans 12 ay vadeli sıfır faizli danışmanlık kredisi oluyor.

KOBİ’ler tahsis ettiği kredi ile danışmanlık hizmetlerinden yararlandığı Expertara ZEN’e ücret ödemesini yapma ve finans, pazarlama, insan kaynakları ve yazılım gibi konularda uzman desteği alma hakkına sahip oluyor. İlgili kredi desteğinin sadece danışmanlık ücreti ödemelerinde kullanılması mümkündür.

Koçfinans Sıfır Faizli Kredi

Koçfinans ve Expertara’nın imzaladığı protokol sonrası KOBİ’ler dosya masrafsız, sıfır faizle 12 ay vadeli kredi kullanma hakkına sahip olmuştur. İnovatif, teknolojik ve verimli çözümler için Expertara Zen hizmetlerinden yararlanan KOBİ’ler alanında en iyiler arasında olan uzmanlardan çeşitli konularda danışmanlık hizmeti alma imkanına sahip oluyor.

İşletmecilerin sadece büyümeye odaklanmasını, arta kalan tüm işlemleri yapmayı taahhüt eden Expertara, iş verimliliğinin yükseltilmesi ve karın maksimize edilebilmesi konusunda oldukça tecrübeli bir firmadır. Bu kapsamda KOBİ’lere ne kadar çalışılacağı ve işe alımlar konusunda karar verme imkanı da sağlayan Expertara finans, insan kaynakları, dijital pazarlama ve yazılım konularında destek vermektedir.

Finans Desteği

Tecrübeli finans uzmanlarını bünyesinde bulunduran Expertara, şirketin verimli biçimde büyümesi için finansal analiz, finansal raporlama, bütçe belirleme, tahmin yapma, nakit yönetimi, teşvik imkanları ve maliyet muhasebesi gibi fırsatlar sunmaktadır.

İK Desteği

İnsan Kaynakları konusunda tecrübeli uzmanları KOBİ’lerle bir araya getiren Expertara, işe alım sürecinin dış kaynaklardan idare edilmesine imkan sağlamakta ve bu sayede maliyetlerin düşmesine yardımcı olmaktadır. İşe alım, süreç oluşturma, eğitim ve eğitim planlama gibi konularda destek veren İK personelleri personel özlüklerinin belirlenmesi konusunda da KOBİ’lere yardımcı olmaktadır.

Dijital Pazarlama Desteği

Gelişen internet ve teknolojiye uygun olarak işini internete taşımak isteyen KOBİ’lere yazılım, arama motoru optimizasyonu, kampanya yönetimi, içerik pazarlaması vb. konularda destek veren Expertara, düşük maliyetle satışların ciddi oranda artmasına yardımcı olmaktadır.

Yazılım Desteği

Dijital hizmet kanallarının geliştirilmesi konusunda da KOBİ’lere yardımcı olan Expertara ZEN, internet sitesi kurulması, mobil uygulama geliştirilmesi, arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyiminin arttırılması amacıyla KOBİ’lerin yanındadır.

Kampanya Şartları

Kampanya kapsamında 12 ayan vadeyle sıfır faizli ve dosya masrafsız kredi kullanılması mümkün hale gelmektedir.

koc finans 12 ay vadeli sifir faizli kredi
koc finans 12 ay vadeli sifir faizli kredi
 • Kampanya kapsamında en az 500 TL kredi kullanılabilir,
 • Kredi kullanımı için komisyon ya da dosya masrafı ödemesi talep edilmemektedir,
 • Krediler en fazla 12 ay vadeyle tahsis edilebilir,
 • 10 bin TL’den daha az olan kredi talepleri için % 0 faizli imkan 6 ay vadeye kadar verilebilmektedir, 10 bin TL’den daha az kredi kullanacağı halde 6-12 ay arası vade talep eden KOBİ’lere % 0,99 faiz uygulanır,
 • 10 bin TL ve üzeri nakit ihtiyacını 12 ay vadeyle karşılamak isteyen KOBİ’ler % 0 faizle finansman tahsis edebilmektedir.

Kredi başvuruları Koçfinans tarafından değerlendirilmektedir. Expertara ZEN, kredi değerlendirme sürecine ortak değildir.

Sitemizde yer alan Faizsiz Esnaf Kredisi Başvurusu ile ilgili Püf Noktaları konulu yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

2 Yorumlar
 1. Ata öngel diyor

  15000 kırediye iytiyacım var 24 ay vade aylık gelirim 5000 tl bankadan çekmiyorum puganım tutmuyor yardımcı ola bilirmisiniz

 2. Ata öngel diyor

  15ooo bin kırediye iytiyacım var yardımçı olabilirmisiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku