fbpx

İzmir Yücesoy İdeal Ofis Projesi Fiyat Listesi ve Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Yücesoy Mühendislik güvencesiyle İzmir’in en değerli semtlerinden Bayraklı’da toplamda 5100 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen İdeal Ofis Yücesoy projesi kapsamında 102 ofisin satışı gerçekleştirilecektir. Bulunduğu konum itibariyle şehrin ticaret açısından en yoğun bölgelerinin hemen yanı başında bulunan proje kapsamında satışa çıkarılan ofislerin fiyatları 399 bin TL’den başlıyor.

İdeal Ofis Yücesoy Proje Özellikleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan ofislerin tamamı özel güvenlik, kameralı güvenlik, asansör, lobi, resepsiyon, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer vb. ortak imkanlara sahip. Buna ek olarak ofis sahiplerinin ortaklaşa kullanabileceği 3 toplantı salonu ve teknik destek birimleri de bulunuyor. Her ofisin balkonu var ve bu imkan projenin “Balkonu olan ideal ofis” sloganına da kaynak oluşturuyor.

Projenin bulunduğu bölge ve fiyatları itibariyle ciddi bir yatırım potansiyeli taşıdığını belirtmekte fayda var. Alsancak, Konak, Karşıyaka, Bornova vb. bölgelerin tümüne yakın olan Bayraklı’da deniz manzaralı ofislerin fiyatları 399 bin TL’den başlıyor.

İdeal Ofis Yücesoy Proje Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa sunulan ofislerin tamamı ergonomik yapıda ve talep edilmesi halinde ihtiyaçlara özel olarak hızlıca yeniden dizayn edilebiliyor. Bu nedenle firmanın her ofis için tek tek fiyat açıklaması mümkün değil ve buna uygun olarak en düşük fiyatla ortalama metrekare birim fiyatına ilişkin fiyat açıklaması yapıldı. Tüketiciler ilgili ofislere 399 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilir, ortalama metrekare birim fiyatı ise 9 bin 700 TL.

İdeal Ofis Yücesoy Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamı banka kredisi için uygun durumda. Gerekli tüm izinlerin alındığı proje için banka kredisi kullanmak isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu bilgileri Yücesoy Mühendislik’ten temin etmesi mümkün. Yapı şirketinin proje özelinde hazırladığı bir ödeme kampanyası henüz bulunmuyor.

İdeal Ofis Yücesoy Satış

Proje kapsamında satışa çıkarılan ofisler hakkında yakından bilgi almak ve örnek görsellere erişmek için proje web sitesini ziyaret etmek yeterli olacaktır. Daha spesifik sorular ve yatırım için ise satış ofisini ziyaret etmek gerekir.

izmir ideal ofis projesi
izmir ideal ofis projesi

İnternet sitesi: idealofisizmir.com

Telefon: 0232 325 0 444

Proje Mevkii: Ankara Caddesi, Bayraklı, İzmir.

Teslim Tarihi: Aralık 2018

Ofis Sayısı: 102

Sitemizde İzmir Faizsiz Konut projeleri konusunda farklı alternatiflere buradan ulaşabilir, dilerseniz de Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Kuveyt Türk Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku