fbpx

İzmir Kuzeyşehir Konut Projesi Fiyat Listesi Faizsiz Taksit İmkanı

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Yücesoy Mühendislik güvencesiyle İzmir’in yükselen değeri Menemen’de toplamda 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen İzmir Kuzeyşehir konut projesi kapsamında 396 konutun satışı gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların büyüklükleri 121 metrekareden fiyatları ise 265 bin TL’den başlıyor. Cazip fiyat avantajlarından yararlanabilmek için kampanyalı satış dönemi içerisinde aksiyon almakta fayda var.

Kuzeyşehir Proje Özellikleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan 4+1 konutlar dubleks villa tipinde. İlgili konutların büyüklükleri 208 metrekareden başlıyor. Proje 7-18 kattan oluşan 8 farklı bloktan meydana geliyor. İlgili konutların ortak özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Açık ve kapalı yüzme havuzu,
 • Spor merkezi,
 • Kameralı güvenlik sistemi,
 • Özel güvenlik kulübeleri,
 • Açık ve kapalı otopark,
 • Basketbol sahası,
 • Asansör,
 • Merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Bilindiği gibi İzmir ili son dönemlerde özellikle İstanbul’dan yoğun göç almakta ve göç istatistiklerine bakıldığında giderek artan bir ivmenin olduğu da tescillenebilir. Göçün başladığı ilk dönemlerde Bornova, Karşıyaka, Buca, Alsancak, Konak, Bayraklı vb. bölgeler ilgili göçü karşılayabilecek kapasitede konuta ve altyapıya sahipti fakat giderek artan bir göç dalgası olması kaynaklı artık kuzey bölgelerinin de potansiyelini kullanmaya başlaması gerekti. Bu kapsamda İzmir’de son dönemlerde yükselen projelerin bir kısmı Kuzey bölgesini odak alıyor ve geleceğe yönelik bir adım atılacak olursa Kuzey bölgesinin konut projeleri için elverişli olduğundan söz edilebilir. Bu kapsamda proje gerçekten de yüksek bir yatırım potansiyeline sahip.

İzmir Kuzeyşehir Proje Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları büyüklükleriyle doğru orantılı, bu kapsamda:

 • Büyüklükleri 111 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 2+1 konutlar 290 bin TL ile 340 bin TL,
 • Büyüklükleri 129 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 3+1 konutlar 350 bin TL ile 526 bin TL,
 • Büyüklükleri 268 metrekare olan 4+1 dubleks villalar 796 bin TL,
 • Büyüklükleri 268 metrekare ile 313 metrekare arasında değişen 4+1 dubleks villalar 790 bin TL ile 950 bin TL arasında satışa sunulmuştur.

İzmir Kuzeyşehir Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutlara özel olarak 3 farklı ödeme şekli imkanı bulunuyor. Tüketiciler % 25 peşinat ödemesi yapması halinde arta kalan % 75’lik kısım için 24 ay vadelendirme imkanından yararlanabilir ya da % 50 peşinat ödemesi yaptıktan sonra arta kalan % 50’lik kısım için 36 ay vadelendirme talep edebilir. Buna ek olarak tüm konutlar banka kredisi için de uygun durumda.

izmir kuzeysehir menemen konut projesi
izmir kuzeysehir menemen konut projesi

İnternet sitesi: izmirkuzeysehir.com

Telefon: 0232 300 30 30

Proje Mevkii: Atatürk Mahallesi, Kuzeyşehir Mevkii, 1528/1 sokak, Menemen, İzmir.

Teslim Tarihi: Aralık 2018

Konut Sayısı: 396

Sitemizde İzmir Faizsiz Konut projeleri konusunda farklı alternatiflere bu bölümden ulaşabilir, dilerseniz de Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Kuveyt Türk Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku