fbpx

İnventum Bursa BTG İnşaat Nilüfer Konut Projesi Fiyatları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

BTG İnşaat imzasıyla Bursa’nın hızla  değerlenen Nilüfer ilçesinde toplamda 6529 m2 alan üzerinde inşa edilen İnventum Konut Projesi kapsamında 189 konutun satışı gerçekleştirilecektir. Tüketiciler 140 metrekare ile 237 metrekare arasında değişen büyüklükteki dairelere 489 bin TL’den başlayan uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir.

İnventum Konut Projesi Fiyat Listesi

İnventum konut projesi kapsamında satışa sunulan dairelerin tamamı 3+1 tiptedir. Dolayısıyla konutların fiyatlaması metrekare büyüklüklerine göre yapılmaktadır. Daire büyüklükleri 140 metrekare ile 237 metrekare arasında değişirken fiyatlar 489 bin TL ile 710 bin TL arasında değişmektedir.

İnventum Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

BTG İnşaat, İnventum konut projesi özelinde sıfır faizli konut kredisi kampanyası başlatmamıştır fakat söz konusu konutların uygun fiyatlarla teslim edilecek ve krediye uygun olması nedeniyle tüketicilerin bilgisine sunulmasına kanaat getirilmiştir.

Satın almak istediği konut için kredi kullanmak isteyen tüketicilerin kredi başvurularına BTG İnşaat tarafından aracılık edilebilmekte ve çok düşük faiz oranlarından yararlanılmasına imkan verilmektedir. Ödeme planı ve kredi avantajlarıyla ilgili detaylı bilgiye erişmek isteyen tüketiciler aşağıda yer alan irtibat numarası üzerinden satış ofisi ile iletişime geçebilir.

İnventum Konut Projesi Özellikleri

Nilüfer ilçesi emlak endeksine bakılarak da tescillenebileceği üzere Bursa’nın son dönemlerde değeri en hızlı artan ilçelerinden birisidir fakat kendi ilçesinde de bölgelere ayrılan Nilüfer’in en güzide mahallelerinden birisi 23 Nisan Mahallesi’dir. İnventum Projesi, 23 Nisan Mahallesi’nde inşa edilmektedir ve konumu itibariyle neredeyse ihtiyaç duyulabilecek her yere yakın mesafededir.

Akıllı ev teknolojisinin kullanıldığı daireleri satın alan tüketiciler aynı zamanda:

  • Spor salonu,
  • Sauna,
  • Oyun parkı,
  • Yüzme havuzu,
  • Merkezi ısıtma,
  • Klima,
  • Güvenlik,
  • Yürüyüş alanları gibi imkanlara da sahip olacaktır.

İnventum Projesi Satış

İnventum projesinin ve teslim edilecek dairelerin görsellerine erişmek isteyen tüketicilerin proje özelinde hazırlanan web sitesini incelemesi yeterli olacaktır.

İnventum Bursa BTG İnşaat Konut Projesi Fiyatları Detaylar
İnventum Bursa BTG İnşaat Konut Projesi Fiyatları Detaylar

Proje kapsamında konut satın almaya karar veren tüketicilerin daire teslimlerinin 2019’un Mart ayında yapılacağını da bilmesi gerekir.

Adres: 23 Nisan Mahallesi, Köroğlu Caddesi, 5/A, Nilüfer, Bursa.

Telefon: 0224 441 30 40 veya 444 9 284

Web site: inventum.btginsaat.com.tr

Sitemiz üzerinden Bursadaki Konut Projeleri ile ilgili daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku