fbpx

House 166 Bursa Nilüfer Konut Projesi (Nerede, Fiyatlar)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Ocak İnşaat güvencesiyle Bursa’nın son dönemlerde değerini en hızlı yükselten ilçelerinden Nilüfer’de toplamda 3200 metrekare alan üzerine inşa edilen House 166 Projesi kapsamında 162 dairenin satışı gerçekleştirilecek. Büyüklükleri  46 m2 ile 115 m2 arasında değişen konutlar yalnızca 2+1 tipinde.

House 166 Projesi Satış Fiyatları

House 166 projesi kapsamında satışa sunulan konutların tümü 2+1 tipte. Bu kapsamda talep edilen dairenin m2 büyüklüğüne bağlı olarak fiyat belirlenecek. En küçük 46 m2’lik dairenin fiyatı 205 bin TL, en büyük 115 m2’lik dairenin fiyatı ise 375 bin TL olarak belirlenmiştir.

Tüketicilerin imkanları dahilinde seçim yapabileceği oldukça çeşitli büyüklükte ve fiyatlarda daireler bulunmaktadır.

House 166 Projesi Konut Kredisi

House 166 Projesi kapsamında konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin düşük faizli kredi fırsatından yararlanması mümkündür. Bunun için öncelikle % 25 oranında peşin ödeme yapması gereken tüketiciler arta kalan tutar için banka kredisi kullanabilmektedir.

Kullanılacak banka kredisine aracılık eden Ocak İnşaat, kredinin düşük faizle tahsis edilmesini sağlamaktadır.

House 166 Projesi Özellikleri

House 166 projesi kapsamında satışa çıkarılan 166 daire yemyeşil bir yaşam alanının içerisinde yükseliyor. Proje kapsamında teslim edilecek daireler loft, teras, dubleks veya standart konseptiyle sunuluyor.

Kendi içerisinde sosyal aktivite imkanı da tanıyan House 166 ile spor salonu, pilates salonu, squash, cep sineması, yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş alanları gibi imkanlardan yararlanmak da mümkün.

2018 yılının Ağustos ayı içerisinde telim edilmesi planlanan konutların yatırımcısına ortalama 1300 TL kira getirisi sağlayacağı düşünülüyor.

Bu projeyi diğer projelerden ayıran en önemli özellik ise konutların full+full eşyalı şekilde teslim edilecek olması. Yani konut satın alan tüketiciler ayrıca içerisindeki eşyaların da sahibi olmuş olacak.

Proje tamamlandıktan sonra yüzde 20 civarında prim yapacağı düşünülüyor.

house 166 bursa nilufer konut projesi nerede fiyatlar
house 166 bursa nilufer konut projesi nerede fiyatlar

House 166 Konutları Satış

House 166 projesi kapsamında teslim edilecek dairelerin ve projenin görsellerine erişmek isteyen tüketicilerin proje özelinde hazırlanan web sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir. Ödeme planı oluşturulması ve krediye aracılık edilmesi için ise mutlaka satış ofisiyle irtibat kurmak gerekir.

Adres: Görükle mahallesi, barış sokağı, no 9/6, Nilüfer, Bursa

Telefon: 0850 460 6225

Web site: house166.com

Sitemiz üzerinden Bursa Konut Projeleri ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku