fbpx

Has Vadi Nilüfer Konut Projesi Detayları ve Ödeme İmkanları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Has Vadi Yapı İnşaat güvencesiyle Bursa’nın Nilüfer ilçesinde toplamda 21 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan Has Vadi Projesi kapsamında 187 konutun satışı gerçekleştirilecektir.

Proje henüz ön talep aşamasındadır ve bu nedenle indirimli fiyat avantajından faydalanmak isteyen tüketicilerin elini çabuk tutması yararlı olabilir.

Has Vadi Projesi Özellikleri

Sosyal imkanlarıyla oldukça dikkat çeken Has Vadi Projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlar 2+1, 3+1, 5+1 ve 5+1 dubleks tipindedir. 85 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen daire büyüklükleri her keseye hitap etmekte ve bu yönüyle de talep eden herkesin kolayca ev sahibi olabilmesini amaçlamaktadır. Proje kapsamında konut sahibi olan tüketiciler için genel özellikler şu şekildedir:

 • Açık ve kapalı yüzme havuzu,
 • Çocuk parkı,
 • Hamam,
 • Sauna,
 • Kamera,
 • Özel güvenlik,
 • Basketbol ve voleybol sahası,
 • Kamelya,
 • Otopark,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Çevrede satışa çıkarılan veya kiralanan konutlar dikkate alındığında Has Vadi projesi kapsamında satın alınan konutların her ay 1500 TL kira getirisi sağlayacağı tahmin edilmektedir.

Has Vadi Projesi Fiyat Listesi

Has Vadi Projesi henüz ön talep aşamasındadır. Bu nedenle tüketiciler ön talepte bulunarak indirimli fiyat avantajlarından yararlanabilir fakat fiyatlarla ilgili yapılan resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Bunun sebebi şu an için konut fiyatlarında pazarlık yapılabilmesi ve fiyatı talebin oluşturmasının istenmesidir.

Has Vadi Projesi Ödeme Seçenekleri

Henüz ön talep aşamasında olan proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyat listeleri açıklandıktan sonra ödeme seçenekleri de netlik kazanacaktır. Fakat Has Vadi Yapı İnşaat’ın diğer projelerinde olduğu gibi bu projesinde de tüketicilere şirket bünyesinde vadelendirme ve sıfır faiz imkanı tanıyacağı tahmin edilmektedir.

Has Vadi Projesi Satış

Proje kapsamında satışa sunulan konutların fiyatlarıyla ilgili bilgi almak, ödeme seçenekleriyle ilgili ya da konut özellikleriyle ilgili sorular sorabilmek için satış ofisiyle irtibat kurulması gerekmektedir. Projenin örnek resimlerine göz atmak için ise aşağıda yer alan proje web sitesi ziyaret edilmelidir.

has vadi nilufer konut projesi detaylari ve odeme imkanlari
has vadi nilufer konut projesi detaylari ve odeme imkanlari

Firma adı: Has Vadi

İnternet sitesi: hasvadi.com

Telefon: 444 1 210

Proje Mevkii: Kurtuluş Mahallesi, Nilüfer, Bursa.

Teslim Tarihi: Aralık 2019

Konut Sayısı:187

Sitemizde Bursa Konut Projeleri konusunda buradan daha fazla alternatif bulmanız mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku