fbpx

Halkbankası Paraf Kredi Kartı Sıfır Faizli Nakit Avans Çekme

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bankalar dönemsel bazda düzenlediği kampanyalarla tüketicilere belirli limitler dahilinde faizsiz nakit avans kullanma imkanı sağlamaktadır. Müşteri bağlılığının artırılabilmesi amacıyla geliştirilen bu kampanyalara katılım sağlaması planlanan tüketiciler özenle seçilmekte ve SMS ya da mail aracılığıyla kampanya detayları kendisine ulaştırılmaktadır. Paraf kredi kartı sahipleri de sıfır faizli nakit avans kullanma imkanına sahip olabilmektedir. Bunun için kampanya dönemleri dahilinde seçilmiş müşteri olunmalı ve gerektiği şekilde başvuru iletilmelidir.

Paraf Sıfır Faizli Nakit Avans

Paraf kredi kartı sahipleri dönemsel bazda düzenlenen sıfır faizli nakit avans kampanyasına katılım sağlamaları halinde 1000 TL’ye kadar nakit avans çekimi yapabilmektedir. Sigorta yaptırmadan, dosya masrafı ödemeden, faizsiz ve hiçbir prosedüre ihtiyaç duyulmadan kullanılabilen nakit avansın 9 – 12 ay vadeyle geri ödenmesi gerekir.

Kimler Sıfır Faizli Nakit Avans Kullanabilir?

Paraf kredi kartı sahiplerinin bir kısmı kendilerine iletilen SMS ya da mail aracılığıyla kampanyaya yılın bazı dönemlerinde katılım sağlayabilmektedir. Bu katılım kişisel bir kampanyaya istinaden yapılmaktadır ve bu nedenle Paraf’ın seçtiği müşterilerden birisi olunması gerekir. Aksi taktirde doğrudan başvuruda bulunulabilecek herhangi bir hizmet kanalı yoktur.

Bu müşteri özelinde düzenlenen sıfır faizli nakit avans kampanyasına ek olarak Paraf kredi kartının yılın belirli dönemlerinde (genel olarak Kasım ve Mart) düzenlediği genel kampanyaları da vardır. Bu kampanyalara katılım hakkı ise her müşteri için vardır. Daha önceden sıfır faizli nakit avans kullanmayan tüketiciler kampanya tarihleri arasında internet bankacılığı ya da mobil bankacılık aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Bu kampanya da sıfır faiz imkanıyla 9 – 12 ay vadeli nakit avans sunmaktadır.

Sıfır Faizli Nakit Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda da değinildiği gibi Paraf kredi kartı sahipleri için düzenlenen sıfır faizli nakit avans kampanyaları iki türlüdür. Bunlardan ilki müşteri özelinde düzenlenen ve müşteriye doğrudan ulaşılarak bilgi verilen kampanya, ikincisi ise yılın bazı dönemlerinde tüm Paraf kredi kartı sahiplerine başvuru imkanı verilen kampanyadır.

İlk durumda yani müşteri özelinde düzenlenen kampanyanın söz konusu olması durumunda katılım SMS ile sağlanmaktadır. Bankanın bilgilendirme yaptığı kısa mesajın içerisindeki referans kodunu yine mesajda belirtilen numaraya göndererek kampanyaya katılım sağlanabilmektedir.

Yılın bazı dönemlerinde yani düzenlenen ikinci türdeki kampanyalara katılım sağlamak için ise internet bankacılığı, mobil bankacılık, çağrı merkezi, SMS vb. hizmet kanallarından yararlanılabilmektedir.

Sıfır Faizli Nakit Avans Şartları

Her ne kadar müşteri özelinde düzenlenen kampanyalar için bir gereklilik olmasa da yılın bazı dönemlerinde düzenlenen kampanyaya katılım sağlanmak istenmesi halinde bazı şartların yerine getirilmesi gerekir;

paraf sifir faizli nakit avans
paraf sifir faizli nakit avans
  • Son 1 yıl içerisinde 2’den fazla ödeme geciktirmiş olmamak,
  • Yüksek kredi notuna sahip olmak,
  • Kara listede olmamak,
  • Düzenli bir gelire sahip olmak,
  • SGK’lı olmak,
  • En az 200 TL nakit avans çekimi yapmak,
  • Bireysel kredi kartı ile kampanyaya katılım sağlamış olmak.

Sitemizde yer alan Halkbank Faizsiz Kredi Nasıl Alınır konulu yazımızı da ortalama 3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

1 yorum
  1. Yusuf çakın diyor

    İnşallah memnun kalırız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku