fbpx

Gold Residence Urkay Aksu Antalya Sıfır Faizli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

EKŞ Ekşioğlu Holding A.Ş. imzasıyla Antalya’nın Aksu ilçesinde toplamda 4500 metrekare alan üzerinde yükselen Gold Residence Urkay projesi ile satışa sunulan 84 konutun büyüklükleri 61 ile 110 metrekare arasında değişmektedir. Hemen teslim imkanına sahip konutların fiyatları ise 245 bin TL ile 260 bin TL arasında değişmektedir.

Gold Residence Urkay Proje Özellikleri

Proje kapsamında inşa edilen konutların tümü 1+1 ve 2+1 dubleks tipindedir. 1+1 daireler kendi içerisinde 61, 65 ve 71 metrekare olmak üzere 3 farklı tipteyken 2+1 dubleks konutların tamamı 110 metrekaredir.

Antalya’nın en turistik bölgelerinden Aksu’da inşa edilen proje butik otellerin yoğun şekilde faaliyet gösterdiği bir alanda konumlanmıştır. Tatilciler, otel çalışanları, havalimanı çalışanları ve dönemsel bazda butik otelde kalmak isteyen turistlere hizmet verebilecek konutun yatırım amacıyla kullanılması da oldukça mantıklı olacaktır. Projenin çeşitli ayrıcalıkları şu şekildedir:

  • Yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Özel güvenlik,
  • Kameralı güvenlik,
  • Asansör,
  • Ankastre beyaz eşya,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Gold Residence Urkay Proje Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutları dairelerin büyüklüklerine bağlı olarak değişmektedir. 1+1 dairelerin büyüklükleri 61, 65 ve 67 metrekare olarak değişkenlik gösterirken 2+1 dairelerin büyüklüğü 110 metrekaredir. Bu kapsamda satışa çıkarılan konutların fiyatları 245 bin TL ile 260 bin TL aralığında değişmektedir.

Gold Residence Urkay Ödeme Seçenekleri

E.K.Ş. Ekşioğlu Holding A.Ş., proje kapsamında konut satın almak isteyen tüketicilere bankaya başvurmaksızın şirket içinde sıfır faizli konut kredisi imkanı sunmaktadır. Bu imkandan yararlanmak isteyen tüketiciler konut bedelini 60 ay vadeyle taksitlendirebilmektedir. İlk 18 ay 900 TL olarak yapılan taksitlerin daha sonra ne şekilde evrileceği tüketici tercihine bağlı olarak belirlenecektir.

Gold Residence Urkay Satış

Proje kapsamında satışa sunulan konutların özellikleri, ödeme seçenekleri ve diğer konularda detaylı bilgi edinebilmek için satış ofisiyle irtibat kurulması gerekmektedir. Proje resimlerine ve örnek daire görsellerine erişmek için ise web adresinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır.

gold residence urkay antalya sifir faizli konut projesi
gold residence urkay antalya sifir faizli konut projesi

Firma adı: EKŞ Ekşioğlu Holding A.Ş.

İnternet sitesi: goldresidenceurkay.com

Telefon: 0530 134 35 74

Proje Mevkii: Kemerağzı Mahallesi, Tesisler Caddesi, Kundu Oteller Bölgesi Aksu Antalya

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Konut Sayısı: 84

Sitemizde Antalya Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku