fbpx

Gold Residence Antalya Kepez Emek Konut Projesi Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın Kepez ilçesinde toplamda 50 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Gold Residence Emek konut projesi kapsamında 240 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların büyüklükleri 87 metrekareden fiyatları ise 367 bin TL’den başlamaktadır. Halen talep aşamasında olan projede promosyonlu fiyatlar geçerlidir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı tipte dairelerin yer aldığı projenin 2020 yılının Ağustos ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Gold Residence Emek Proje Özellikleri

87 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip konutların yer aldığı proje içerisinde AVM, restoran, hamam, sauna ve türevi çeşitli sosyal alanlar yer alıyor. Kendi içerisinde bir yaşam alanı kurmayı amaçlayan Gold Residence konut projesinin inşa edildiği 50 bin metrekarelik arsa alanının çok büyük bir kısmı peyzaj çalışmaları ve sosyal donatılar için kullanıldı.

Toplam 6 farklı blokta yer alan daireler modern mimarinin en nadide örneklerinden birisi olarak öne çıkıyor. Projenin en temel özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Sauna, hamam, spor salonu,
  • AVM, kafe ve sosyal etkinlik alanları,
  • Özel güvenlik personeli ve kameralı güvenlik sistemi,
  • Kapalı otopark,
  • Asansör, akıllı ev sistemleri,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Gold Residence Emek Proje Fiyat Listesi

En küçüğü 87 metrekare olan 1+1 daire 367 bin TL’den, en büyüğü 250 metrekare olan 4+1 daire ise 1 milyon 200 bin TL’den satışa sunulmuştur. Bu kapsamda projenin metrekare birim fiyatının ortalama 4200 TL civarında olduğunu söylemek mümkün. Satın alınacak daire izolesinde firma ile iletişime geçerek fiyat teklifi talep edilmesi gerekiyor.

Gold Residence Emek Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların kişiye özel esnek ödeme planlarıyla teslim edilmesi mümkün. Kişiler kendilerine en uygun düşecek ödeme planını belirlemek adına firmayla iletişime geçebilir. Sıfır faizli kredi kullanmak isteyen tüketicilerin katılım bankalarıyla iletişime geçmesi mümkün.

gold residence emek antalya kepez konut projesi
gold residence emek antalya kepez konut projesi

İnternet sitesi: goldresidenceemek.com

Telefon: 0242 352 02 90

Proje Mevkii: Emek Mahallesi, Kepez, Antalya.

Teslim Tarihi: Ağustos 2020

Konut Sayısı: 240

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife bu bölümden ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku