fbpx

Ford Finans İkinci El Faizsiz Kredi Kampanyası Başvurusu

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Araç kredisi kullanmak isteyenlerin yararlanabileceği tek kurum bankalar değildir, otomobil sektörünü kredi faiz oranlarının etkisinden kurtarmak isteyen otomobil üreticileri kendi finans şirketlerini kurmuş ve bu finans şirketleri üzerinden sermaye ihtiyacı olan tüketiciler kredi sağlamaya başlamıştır. Bu kapsamda çok düşük faiz oranlarına ek olarak dönemsel bazda kredi kampanyaları düzenleyen ve sıfır faiz imkanı da sunan firmalara Ford Finans’da dahildir. Ford Finans ikinci el faizsiz kredi kampanyası kapsamında 6 yaşından küçük ve 180 bin kilometrenin altındaki Ford otomobillerin satın alınması konusunda tüketicilere kredi imkanı sunmaktadır.

Ford Finans Faizsiz Kredi Kampanyası

Ford Finans dönemsel bazda düzenlediği kredi kampanyaları ile tüketicilerin bazı araçlara maliyetsiz bir şekilde sahip olmasını mümkün kılmaktadır. Düzenlenen kredi kampanyaları genel itibariyle model özelinde olmaktadır ve bu açıdan kampanya listesinin düzenli olarak takip edilmesi büyük önem taşımaktadır.

Tüketiciler düzenlenen kredi kampanyasına başvuru tarihleri içerisinde başvurması halinde herhangi bir faiz ödemesine maruz kalmadan satın alacağı aracın bir kısmını kredilendirebilmektedir.

Ford Finans Bireysel Taşıt Kredisi

Ford Finans, bireysel tüketicilerin taşıt kredisi kullanmak konusunda başvurabileceği kurumlar arasındadır. Yetkili Ford bayileri aracılığıyla kredi başvurusu kullanmak isteyen tüketicilerin nüfus cüzdanı, 2’nci el araçlar için ruhsat fotokopisi, gelir belgesi, varsa kasko poliçesi ve son 3 ay içerisinde adına kesilmiş fatura ile prosedürleri tamamlaması mümkündür.

Ford Finans 50 bin TL’ye kadar olan araç bedellerinin % 70’ini, 50 bin TL’nin üzerinde kalan araç bedelinin ise % 50’sini kredilendirebilmektedir.

Ford Finans Ticari Taşıt Kredisi

Ford Finans aracılığıyla sadece bireysel tüketiciler değil ticari işletmeler de kredi kullanma hakkına sahiptir .Yetkili Ford bayilerine kredi için başvuran ticari işletmeler sıfır ve 2’nci el araçlar için hizmet alabilmektedir. İşletmeler 1 ve 2 yaşında olan araçların % 90’ını, 3 yaşında olan araçların % 80’ini, 4 ve 5 yaşında olan araçların % 70’ini kredilendirebilir. Çekilen taşıt kredisi en fazla 48 ay vadeyle taksitlendirilebilmektedir.

Kredi için başvuruda bulunan şahıs firmaları:

 • Nüfus cüzdanı,
 • Satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi,
 • İmza sirküleri,
 • Vergi levhası,
 • Varsa kasko poliçesini ibraz etmelidir.

Kredi için başvuruda bulunan ticari işletmeler:

 • Nüfus cüzdanı,
 • Rushat fotokopisi,
 • İmza sirküleri,
 • Vergi levhası,
 • Varsa kasko poliçesi,
 • Şirkete ait finansal tablolar, ticaret sicil gazetesi,
 • Şoförler için şoförler odası kayıt belgesi ibraz etmelidir.

ford finans ikinci el faizsiz kredi

Başvuru Nasıl Yapılır?

Faizsiz kredi imkanından yararlanmak için başvuruda bulunmak isteyen kişi ve kurumlar en yakın yetkili Ford bayine giderek sürece başlayabilir.

Satın alınacak araca karar verildikten sonra ekspertiz raporu uyarınca ne kadar peşinat ödemesi yapılacağı ortaya çıkarılacak ve aracın ne kadarlık kısmının kredilendirilebileceği belirlenecektir. Kredi başvurusu yapılması halinde çok kısa bir süre içerisinde değerlendirme tamamlanacak ve peşinat ödemesinin yapılması sonrasında araç satışı gerçekleşecektir.

Hangi Firmalar Sıfır Faizli İkinci El Araba Kampanyası Yapıyor ile ilgili yazımızı da okuyarak, ikinci el araçların finansmanı konusunda alternatif bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku