fbpx

Ford Faizsiz Kredi Kampanya ve Fiyat Listesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Ford marka otomobil satın almak isteyen tüketicilerin Ford Finansal Hizmetler aracılığıyla kredi kullanması mümkündür. Düzenlediği sıfır faizli Ford kampanyaları ile otomobil sektörünü bankaların taşıt kredilerine mahkum etmemeye çalışan ve bu kapsamda her geçen gün daha fazla kişiye kredi sağlayan otomobil üreticileri, son dönemlerde rekabet edilememesi adına çok daha fazla sayıda faizsiz kredi kampanyası düzenlemektedir.

Düzenlenen bu kampanyalar kapsamında kısa süre içerisinde yüksek miktarlı nakit ihtiyacını karşılayan ve hayalini kurduğu aracı satın alabilen tüketiciler, başvuru aşamasında da oldukça basit prosedürlerle meşgul olmaktadır.

Ford Kredi Kampanyaları

Ford, dönemsel bazda düzenlediği sıfır faizli kredi kampanyaları arasında iki yeni modelini daha eklemiştir.

Ticari Araçlara Sıfır Faizli Kredi

Ay içerisinde Transit, 2020 Model custom, Courier, Connect veya 2020 Model Ranger model araç satın almak isteyen kişilerin sıfır faizli kredi imkanından yararlanması mümkündür.

15 ay vadeyle 36 bin TL kredi kullanma imkanına sahip olan tüketiciler tahsis ettiği bu kredi için faiz ödemesi yapmaz. Kredi kullanımı nedeniyle bir defaya mahsus 630 TL dosya masrafı ödemesi yapılmalıdır.

Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında kabul edilen başvurular, kısa süre içerisinde değerlendirilmekte ve mevzuat gereği yapılması gereken peşinat ödemesi yapıldıktan hemen sonra araç teslim edilmektedir. Kredi vadesi süresince otomobil ipotek altına alınır, kredi vadesi sona erdiğinde araç üzerindeki ipotek de kaldırılır.

Tüm ticari araçlarda ise; KDV ve ÖTV indirimi ile birlikte 45.000 TL 12 ay faizsiz araç kredisi imkanı bulunmaktadır.

Kampanya detaylar:

  • Sıfır faiz ve düşük faiz oranlarından yararlanabilmek için Fkasko ya da Bakım Paketi’nin de satın alınması gerekir,
  • Yasal garanti süresine ek olarak 3 yıl boyunca üretici tarafından sınırsız km garantisi verilmektedir. Söz konusu garanti hafif ve orta ticari araçlar için geçerli olacaktır.

Binek Otomobil Kampanyası

Ford, Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford C-Max, Ford Kuga ya da Ford Mondeo model araç satın almak isteyen tüketicilere 4 yıl ya da 100 bin km garantisine ek olarak taksit imkanı da sunmaktadır.

28 Şubat’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında 690 TL taksitle Ford Fiesta, 825 TL taksitle Ford Focus, 935 TL taksitle Ford C-Max, 1295 TL taksitle Ford Kuga, 1320 TL taksitle Mondeo sahibi olunabilmektedir.

Ford Fiesta satın almaya karar veren tüketicilere peşin fiyat üzerinden % 4 indirim yapılır, daha sonra tüketici tarafından 35.780 TL peşinat ödemesi talep edilir, arta kalan tutar 36 ay vadeyle taksitlendirilecektir.

Ford Focus satın almaya karar veren tüketiciler peşin fiyat üzerinden yapılan % 4 oranındaki indirim sonrasında, 42.820 TL peşinat ödemesi yapar. Arta kalan tutar 36 ay vadeyle taksitlendirilir.

ford faizsiz kredi kampanya

Ford C-Max satın almak isteyen tüketiciler peşin fiyat üzerinden % 4 indirim sonrasında 48.500 TL peşinat ödemesi yapmalıdır. Arta kalan tutar 36 ay vadeyle taksitlendirilir.

Kuga satın almaya karar veren tüketiciler % 4 indirim sonrasında 67.100 TL peşinat ödemesi yapar. Arta kalan tutar 36 ay vadeyle taksitlendirilir.

Sitemizde yer alan Sıfır Faizli Araba Kampanyaları Faizsiz Kredi İmkanı konulu yazımızı ortalama 2-3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku