fbpx

Fiat – Koç Finans Faizsiz Araba Kredi Kampanyası

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Fiat marka otomobillerde özel avantajlı fiyatlar ve aynı zamanda sıfır faizli kredi kampanyası bulunmaktadır. Ford ve Koç Finans işbirliği ile yeni bir Fiat marka araç sahibi olmak isteyenlere, esnek ödeme planları ile beraber çok avantajlı imkanlar sağlanmaktadır. Fiat üstün özellikli araçlarını siz değerli binicilerin hizmetine sunuyor. Sizlerde kısa bir zamanınızı ayırarak en yakında Fiat bayisine gidebilir ve faizsiz kredi olanaklarıyla beraber, araç sahibi olabilirsiniz. Peki Koç Finans’ın sunduğu bu kredi nasıl alınır ve kredinin detayları nelerdir? Bu gibi soruların cevaplarınızı vereceğiz.

Fiat ve Koç Finans Kredi Kampanyası

Fiat, özel avantajlı fiyatları ve finansman desteklerini siz değerli binicilere vermektedir. Fiat Kasım ayı kampanyası ile beraber, Fiat Egea Sedan 40.000 TL kredi, 2 yıl vade, %0,99 faiz oranı ile sizlere sunuluyor. Kampanya 0 kilometre Egea Sedan model için olmaktadır. Kasım ayı Fiyat kampanyaları kapsamında, Fiat Egea Hatchback modelleri ise 40.000 TL, 2 yıl vade, %0,99 faizli kredi imkanıyla Fiat yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Kampanya 0 kilometre Fiat Egea Hatchback modelleri için geçerli olmaktadır. Fiat 500L modelleri Kasım ayına özel kampanyalar kapsamında, 40.000 TL, 2 yıl vade, %0,99 faiz oranı avantajıyla sizlere sunuluyor. Kampanya, Fiat 500L ve Fiat 500L Living model araçlarda geçerli olmaktadır. Fiat, kampanya ile beraber, Fiat 500X modelini 40.000 TL kredi, 2 yıl vade, %0,99 faiz oranı ile beraber avantajlı bir şekilde geliyor.

Bunun yanı sıra;

  • Doblo modelinde 45 bin TL 20 ay faizsiz kredi imkanı,
  • Fiorino modelinde ise 36 bin TL 20 ay faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

Fiat Geri Alım Garantisi

0 km Fiat 500X model araçları satın alan değerli müşterilerine, aracın satın alınmış olduğu tarihten en az olarak 1 yıl-en çok 3 yıl sonra ve yeni bir 0 km Fiat marka otomobil alması durumunda ve şartıyla fatura bedelinin %15’i oranında indirim yaparak geri alım desteği sunmaktadır.

Fiat Linea, Fiat kampanyaları ile beraber 30.000 TL kredi, 30 ay vade, %1,15 faizli finansman desteği ile sizlere sunuluyor. Kampanya 0 km Fiat Linea modellerinde geçerli olmaktadır. Fiat Punto, Kasım ayı Fiat kampanyaları kampanyasında 30.000 TL, 30 ay vade, %1,15 faizli kredi imkanı ile Fiat Yetkili Satıcıları’nda sizlere sunulmaktadır. Kampanya 0 km Fiat Punto modelleri için geçerliliğini korumaktadır. Fiat 500, Eylül ayında 40.000 TL kredi, 2 yıl vade, %0,99 faiz oranıyla sizlere sunuluyor. Kampanya, Fiat 500 araçlarda Kasım ayı süresince geçerlidir.

fiat koc finans faizsiz araba kredi kampanyasi yil sonu

Fiat ve Koç Finans Kredi Nasıl Alınır?

Bu avantajlı faiz oranları ile beraber araç sahibi olmak için, sizlerin en yakında olan Fiat bayisine gitmeniz gerekmektedir. Kefilsiz belgesiz anında krediler çıkmakta ve araç satışı gerçekleşmektedir.

Sitemiz üzerinden tüm marka ve model Sıfır Faizli Araba Kampanyaları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku